Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ágálnak sokan a Maszkvis...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért ágálnak sokan a Maszkviselés ellen és próbálnak Politikai töltetet / mozgalmat belé vinni ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Tudja a fene.
2020. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert a maszk használata értelmetlen. Hordani kötelező, de csak egyre több a fertőzött. Minek akkor?
2020. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
2. Az már felmerült benned, hogy azért van sok fertőzött, mert kevesen hordják a maszkot?
2020. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
64%
Persze, hogy egyre több a fertőzött, hiszen járvány van. Képzeld el, mennyivel több beteg lenne maszk nélkül. Nem is kell elképzelned, láttad, mi volt az olaszoknál.
2020. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Egy-egy egészségügyi intézkedésnek 8-10 nap után van hatása ugyanis a későbbi fertőzéseket csökkenti, a maszkhordás szigorítását meg most péntektől vezették be asszem. Nem tudom, mert én felfogtam, hogy az orvosok jobban értenek a vírusokhoz nálam, tehát az elejétől hordtam maszkot az ajánlások alapján.


De a maszkhordás szigorítása csak mostanában lett bevezetve és abban sem vagyok biztos, hogy ellenőrzik. Tehát hülyeség megállapítani, hogy felesleges a maszkhordás már most.

2020. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Sok oka van. Van aki csak utálja hordani, van aki meg mindenbe beleköt és politikát próbál belőle csinálni.
2020. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert a maszkviselés rossz.
2020. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ki akar ebbe politikát bele vinni? Magyarországon senki sem. Az USA-ban már inkább, ott komoly politikai érdekel a demokratáknak minél jobban szétcseszni a gazdaságot, hogy Trump-ot legyőzhessék...
2020. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
És a maszk viselése miben cseszi szét a gazdaságot? Úgy gondolod, hogy dolgozó emberek nem tudnak egy darab maszkot megvenni, vagy mi?
2020. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már a XIV. században rájöttek hogy a maszkviselés használ. Ezek az emberek "kicsit" le vannak maradva. Lásd:

[link]

2021. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!