Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kijárási korlátozáson kívül...

A kijárási korlátozáson kívül más nem állíthatja meg a járványt?

Figyelt kérdés
Naponta több mint ezer igazolt fertőzött van, a fővárosban két kórház már betelt, a napi halottak száma is egyre növekszik. Mindez annak ellenére, hogy lassan minden zárt helyen maszkot kell hordani, vagyis ez nem elég. Mit lehetne még tenni, mielőtt megtelnek a kórházak?

2020. szept. 21. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%

Ha félsz, vedd fel a maszkot. De nekem, akinek semmi bajom miért is kéne? Erre a válasz az szokott lenni, hogy tünetmentesen is fertőzhetek. Igen, de ha te maszkot hordasz, akkor védve vagy!

Ergo hordjon maszkot az, aki fosik a vírustól.

2020. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Molyember ***** válasza:
75%

11-es, nem lehetsz ennyire... egyszerű. Ezerszer leírták már mindenhol, ha ennyi idő alatt nem tudtad megérteni, akkor talán már sosem fogod, de azért megpróbálom. Lassan olvasd, hátha az segít:

A maszk tőled védi a többi embert.

Most olvasd el újra. És újra. Érted? Engem nem az én maszkom véd meg, hanem a többi emberé, cserébe én is felveszem, hogy minimalizáljam a fertőzés lehetőségét, ha esetleg tünetmentes lennék.

Látod, kérdező, ez a probléma. Segítene a maszk, de a 11-eshez hasonló emberek, akik végtelen magabiztossággal állítanak óriási hülyeséget, jelentősen rontják az esélyeinket. Tavasz óta magyarázzák mindenhol, hogy azt a nyomorult orvosi maszkot a többiek miatt kell felvenni. Erre fél év után még mindig nem érti, és büszkén le is írja az alapjaiban téves gondolatait a témában.

Lehet, hogy segítene a maszk, nem tudjuk, mert a hozzá hasonlók miatt nem tudjuk kipróbálni.

2020. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ostobák miatt mint te tart ott a világ ahol most tart.
2020. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%

12-es! Látom te is az agymosottak között vagy. Na mindegy, higgyétek el csak a sok mesét, amit a TV-ben az arcotokba tolnak.

Mi 13-15 fős baráti társasággal járjuk a kisebb-nagyobb fesztiválokat (már amik vannak) egész évben. Többszáz fős sörfesztiválok, borfesztiválok, miegymás, de nemhogy a társaságban, de még a tagok ismerőseinek körében sem találkozott senki beteg emberrel. Statisztika az van, de ha az ember kicsit gondolkodik és körbenéz maga körül, akkor láthatja, hogy ezt a vírust kb. keresni kell hogy elkapd. Ha meg valaki nem érzi magát rosszul, nincsenek tünetei az egyenlő azzal, hogy nem is beteg. Ennyi.

De megyek is innen, mert megfélemlített egysejtűekkel kár vitatkozni...

2020. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!