Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, hogy forgalmazz...

Mit gondoltok, hogy forgalmazzák az LMBTQ-propaganda mesekönyvet és ez eljut nem kevés gyerekhez?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 25. 12:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
62%
# 20 El árulnád mi köze van ennek az LMBTQ mesekönyvhöz?
2020. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy a citizengo és magyarországi vezetője Schittl Eszter buzgó vallásos aki soha nem hagy ki egy alkalmat sem, hogy a Hír Tv vallásos propagandaműsorában a Credo-ban szapulja a homoszexuálisokat, liberálisokat és kb. majdnem mindenkit aki nem keresztény
2020. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
45%
Amúgy érdekes, hogy a heterókönyvek nem verik ki a biztosítékot. Tehát nem azzal van baj, hogy a gyerekek felnőtt témák közelébe kerülnek ezzel, hanem a nem-heterósággal?
2020. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
48%
Még szerencse, hogy a szülő dönti el mit vesz meg a gyerekének.
2020. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
48%

24-es, ez igaz, de sok szülő a borító alapján dönt és nem olvas bele az adott mesekönyvbe. A borító meg szép színes, figyelemfelkeltő, abszolút cuki és aranyos. Tehát senki sem gondolná, hogy ocsmány LMBTQ propagadnát akar lenyomni a fejlődő, pici gyerekek torkán.

Meg van az a hülye szülő, aki így is úgy is megveszi a könyvet, mert "a gyerek legalább nem fog kérdezni és érzékenyül a másmilyen emberek iránt." De nem 3-6 éves korban kéne ezt elkezdeni és főleg nem így!

2020. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy hülyeség. Senki sem vesz úgy könyvet, hogy nem lapoz bele (kivéve ha pl. valaki másnak veszi, aki már korábban belelapozott, de most az a másik személy ugrik be megvenni). A mesekönyvek részlegen minden szülő lapozgatja a könyveket, akárhányszor eddig betértem egy boltba ez így volt.
2020. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
55%
#22 Akkor talán meg kéne érteni, hogy a társadalom többsége nem vevő az lmbtq-ra és semmire ami hozzá köthető. Ezen mi nem érthető?
2020. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
66%
Még szerencse, hogy te mint a társadalom többsége el tudod ezt dönteni. Érdekes az én környezetemben senkit nem zavar, hogy meleg vagyok, pedig szinte csak hetero barátaim vannak.
2020. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
38%

#28

A társadalom többsége nem én vagyok, én csak egy vagyok közülük. Még szerencse, hogy te sem látsz tovább az orrodnál.

Aha, szóval meleg vagy? És akkor most háromszor hajoljak meg előtted? Gondolom ez az elvárás részetekről. Parancsolgatni, fölényeskedni. Ez szégyen.

A környezeted meg nem érdekel, itt a könyvről van szó. Ezt igazán észrevehetted volna 2 felsőbbrendű fölényeskedés között.

2020. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
39%
Igen, sok parancsolgatás, fölényeskedés volt a kommentemben. És nem tudom, hogy a te kommentedben hol szerepel a könyv. Azt mondtad, hogy a társadalom többsége nem vevő az LMBTQ-ra, mivel a társadalom többségét nem ismerheted csak a saját környezetedet, ezért ha valaki nálad kevésbé egoista, akkor kulturáltan, csak a saját környezetének a viselkedésére tud mondani bármit is.
2020. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!