Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem inkább bezárják a...

Miért nem inkább bezárják a mozikat a kötelező maszkhordás helyett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy van e olyan ember, aki szeretne 1800 Ft-ért 2 órán keresztül maszkban ülni. Legkevésbé sem kényelmes, de emellett drága is. Így a lényegét veszíti el a mozi.
2020. szept. 28. 08:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
maszkos emberek fizetnek, ha mennek moziba. Ha nincs nyitva a mozi, akkor maszkos emberek se tudják költeni a pénzt. Tehát mondjuk 100 emberből maszkban 60 megy, de ha zárva lenne a mozi, ez a szám nulla lenne.
2020. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos annyi a trükk, hogy mindenki eszik, tapasztalat, és nekem sem ment maszkon keresztül, szóval én se voltam kivétel, nem mellesleg nem ellenőrzi senki, szóval bármikor leveheted, aztán mikor megy ki az ember visszarakja.
2020. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 : Ezt értem, de ilyen trükközéssel mi értelme a maszkozásnak?
2020. szept. 30. 08:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi, nem kell benne logikát ekresni.
2020. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyi értelme van, mint hogy 11-ig lehet szórakozóhelyekre menni, 11 után nem.


Ha hazajössz külföldről, akkor karanténba kerülsz, de azok, akikkel egy háztartásban laksz, kijárhatnak ugyanúgy.


Ezekben az intézkedésekben egyszerűen felesleges logikát keresni...

2020. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nemaRendőrség ***** válasza:

Tesz is a kormány valamit meg nem is.

Boldogok a vírustól rettegők és az azt letojók is

2020. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!