Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell megvárni meddig...

Miért kell megvárni meddig elhatalmasodik a COVID-19 az iskolákban és csak utána bezárni?

Figyelt kérdés

#Covid,iskola,politika
2020. okt. 1. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert jobban teljesít.
2020. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem hatalmasodik el, Maruzsa mondta a napokban, hogy az iskolák fegyelmezetten védekeznek, és nem indokolt a bezárásuk.
2020. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem,Köszöntem.
2020. okt. 1. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

[link]


No ja, nem hatalmasodik el:)

2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Huszonnégy.hu LOL

Szeegény tanárok, be kell járni dolgozniuk, ez felháborító!! Ki hallott már ilyet!! 🤣🤣

2020. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Eddig arról nem volt semmiféle bizonyíték, hogy tömeges fertőzés történt volna bármelyik iskolában is. Szóval ülj le inkább és írd meg a házit.
2020. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Fejezzétek már be a hisztit!

Ez a digitális oktatás amúgy is egy zsákutca mindenkinek.

A fiatalok amúgy is olyan hülyék hogy félelmetes.. Írni olvasni számolni nem tudtok baszki de otthon kéne lógni mi?

2020. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Naponta emiatt nyafogni? megértem hogy jó volt az a pár hónap elő nyári szünet, de meg elhet nyugodni, nem lesznek bezárva újra.
2020. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor sem fogják bezárni, ha tényleg elhatalmasodik.
2020. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem zárják be, akkor sem ha elhatalmasodik, maximum akkor ha már lehetetlen ellátni a betegmennyiséget a kórházakban és el kell ismerni, hogy gond van.Addig viszont mennie kell a gazdaságnak.Azt sem gondolom, hogy mondjuk egy általános iskolás gyereknek jót tenne egy olyan digitális oktatás, mint ami tavasszal volt, mert nem.Szerintem sem volt jó.Viszont nem kell úgy csinálni, mintha az operatív törzs nem összevissza beszélne.3 nappal ezelőtt még hű csökken a betegmennyiség, minden szuper, ma meg már gyorsan terjed juj-juj juj...A tesztelőkocsik sokszor jóval 3 nap után érkeznek, nincs normálisan tesztelve, nincs normálisan kontaktkutatás, ami nem csoda, mert kevés rá az ember, főleg hogy a kontaktkutatás mellett feszt kellene ellenőrizni is a házikaranténosokat stb..stb.

Szóval nem azt írtam hogy most világ vége van.Csak annyit, hogy volt egy nyár, mikor ki lehetett volna működőképesebb dolgokat találni, de nem történt semmi.

Amúgy vicces mikor egy iskolába külön osztályba járó gyerekekről kiderül, hogy koronásak, akkor az osztályokat + tanárt karanténba tették, viszont a koronás gyerekek tesói járhattak iskolába ill. a szülők dolgozni.Ez valóban itt történt a környékünkön ismerem a szülőket úgyhogy ez pld valódi ,,történet" a valóságról.

2020. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!