Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan Donáth...

Miért mondják sokan Donáth Annára vagy Cseh Katalinra hogy buta libák, vagy hasonlók? Miért nem tetszik nekik az ő stílusuk?

Figyelt kérdés
Szerintem egyszerűen sok embernek nem tetszik hogy ők “fiatalosan” beszélnek (viszonylag gyorsan, “menőn”, közérthetőbben). A nemrégi Donáth-Varga Judit vitánál sokak szerint Varga nyert, szerintem meg Anna mert ő sok érvet felhozott hogy miért rossz a jogállamiság (pl választási rendszer, ügyészség stb), és általában elég gyorsan beszélt. Sokak szerint csak propagandát nyomott, szerintem meg menő volt hogy így lenyomta a fideszes Varga Juditot.

2020. okt. 2. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
38%

Akik buta libáknak mondják őket, azoknak az a bajuk, hogy ellenzékiek és mondani kell róluk valami rosszat.


Mindketten elég jól és okosan beszélnek, főleg Donáth Anna.

2020. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező

Te kevered a butaság fogalmát a stílussal. Attól mert valaki buta még beszélhet stílusosan, lehet trendi, menő, beszélhet közérthetően.

Ha azt mondja rájuk valaki hogy buták, akkor azért mondja mert butának tartja őket és nem azért mert szerinte nem jó a stílusuk vagy nem elég menők.

Az hogy buta azt jelenti hogy kevés a tudása és az ismereteit sem tudja megfelelően, logikusan kezelni, nem látja át, stb.

Most mondjam, hogy olyan, mint a kérdésed?

2020. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
65%

"Sokak szerint csak propagandát nyomott, szerintem meg menő volt hogy így lenyomta a fideszes Varga Juditot."

Akkor nem ugyanazt a vitát néztük.

Sehol nem nyomta le Varga Juditot, csak nem hagyta szóhoz jutni. Ettől még saját magának is ellentmondott és a saját szövegeivel keveredett vitába. Butaságokat beszélt csak agresszíven.

2020. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
38%
Mert csak tömni érdemes őket.
2020. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Szerintem nem buták, csak még fiatalok ezért nem olyan tapasztaltak mint mondjuk Varga Judit vagy Gyurcsány.
2020. okt. 2. 23:22
 6/69 A kérdező kommentje:
3-as: pont hogy sokszor Varga Judit is beleszólt Anna beszédébe.
2020. okt. 2. 23:25
 7/69 anonim ***** válasza:
44%

Mert azok, rihegnek-röhögnek, mint az óvodások.

Láttam a vitát, azaz elkezdtem nézni, aztán már csak hallgattam, mert ez a Donáth lány fáj a szemnek, ahogy pózol, színészkedik. És nem értelemszerűen gesztikulál, biztos csak mondták neki, hogy hogyan beszéljen.


Eredeti gondolata talán nem is volt, a prospektus szöveget nyomta.


Nekem óriási csalódás volt a kinézete is. Tenyeres-talpas, vastaglábú, lófejű. És rossz tanácsadói vannak az öltözködésben, legalább sötét cipőt adtak volna rá, hogy ne látsszon még nagyobbnak a lába.

2020. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Szerintem jó csaj és szépen öltözködött de mindenki máshogy látja.
2020. okt. 2. 23:29
 9/69 A kérdező kommentje:
Ja és akartam írni hogy szerintem az idősebb embereknek (40+) nem tetszik a stílusok.
2020. okt. 2. 23:30
 10/69 anonim ***** válasza:
62%
#9 Szerintem neked rég aludni kellene. Akkor is ha holnap nincsen suli, 10 évesen már ilyenkor aludni kell minden gyereknek.
2020. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!