Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor az lmbtqstb...

Orbán Viktor az lmbtqstb mesekönyvről: "Hagyják békén a gyerekeinket"! Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 08:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
41%
Nekem csak egy kérdésem van...akik annyira a könyv ellen vannak, ők beleolvastak egyáltalán? Vagy csak a facebookos f@szságot terjesztik?
2020. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
82%

az egyik válaszoló leírta a lényeget: ez semmi másról nem szól, mint hogy Orbánék bedobtak egy újabb ellenséget a sok tájékozatlan, 90-es években megrekedt proli magyarnak, hogy újabb csoportot gyűlöljenek.


És sajnos működik (láthatod egyes válaszokon is), mert a magyarnál szolgalelkűbb, butább nép nem nagyon van.


Tehát összefoglalom: a sok IQ bajnok most rinyál, mert egy mesekönyv a melegek (is) szól, miközben gyakorlatilag orbánék szétlopták az országot.

komolyan mondom, h sokat beszélek külföldiekkel, de még a legbutább külföldi is 10x értelmesebb az átlag magyarnál, azon csodálkozom, h az ilyen „neolvassakmá búzúlást ovis korban, böff” típusú emberek egyáltalán képesek dolgozni, vagy eljutni a munkahelyükre.

2020. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
58%
Az utolsó válaszolónak teljes mértékben igaza van. Játsza itt mindenki a nagy keresztény ős magyart, de ha egy embertársa bajba kerül, inkább elfordul. A sok lecsúszott magyarnak kell egy új ellenség és hopp, a kormány elintézte. Vigyázzon mindenki, ha lemegy az "utaljunkegymesekonyvetmertnincseletunk" kampány, lehet következőnek a szőke hajúakra fognak rászállni.
2020. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
61%

32-es vagyok.


A szomorú, hogy a Fidesz ebben sajnos nagyon profi. A youtube-on megnéztem olyanok videóit, akik egyetértenek a könyvdarálással: hát hogy is mondjam, sztem max. 8 általánosuk van, és teljesen tájékozatlanok, de nagyon lelkesen bziznak, hívják sátánistának a demokratákat.


olyan szinten felbátorodtak az idióták, hogy az hihetetlen. olyanok szidják a mesekönyvet videókban, akik lehet, hogy el se tudnák olvasni...vagy értelmezni.

2020. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!