Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazók többsége(!)...

A Fidesz szavazók többsége(!) milyen iskolai végzettséggel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 19:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
67%

#37


Érdekes hogy ezt így százalékosan leírtad, mivel se engem, se téged, se senki mást nem kérdeztek meg. Így ezek nem valós adatok. Na bumm. Ez pont olyan mint a hivatalos átlagkereset, csak érdekes módon az embereknek több mint a fele közel nem keres annyit.

2020. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

#41 A közvéleménykutatás meghatározott módon történik és tudja mutatni a valóságot, mert valódi kérdéseket tettek fel valódi embereknek és ezekből jöttek ki a százalékok. Amikkel szemben te csak elképzelsz valamit.

Pontosan így az átlagkereset sem azt jelenti hogy az emberek fele ennyit keres. Kicsit nézz utána mit jelent az hogy "átlagjövedelem"!

2020. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nagy családom van és 80-90%-ban Fideszesek vagyunk, mert jelenleg ezt tartjuk a kisebbik rossznak.

Soha nem részesültünk ez miatt bármilyen "kiváltságban", még mielőtt valaki így betámadna. A család nagy része értelmeségi, én és apum mérnökök vagyunk.

Bátyám CAD-CAM programozó, technikus.

Szerintem az értelmiségiek többsége Fideszes, de nem nagy különbséggel.

2020. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
56%

A magyar nemzetiségűeknél jobb esetben is fele-fele arányban lehetnek fideszesek és ellenzékiek (hiába tanult, ha az egyik úgy érzi, nehezítette a dolgát a kormány, a másik viszont lehet, hogy hasznot tud húzni a rendszerből és ezért érdekében áll, hogy fenntartsa).

A roma kisebbségiek (azért ők, mert ők vannak még sokan) nagy része fidesz szavazó. 900-950 ezer ilyen kisebbségi van, ebből 600-700 ezer biztosan a narancsot választja (a maradék nagy része DK-s, kis része egyéb, vagy nem szavaz). Közöttük rengeteg a 8 általánost, vagy szakmunkásképzőt végzett, kis részüknek van érettségije, elenyésző részük pedig diplomás (ja, a diplomás romák túlnyomó többsége pont nem fidesz szavazó, hajaj). A lényeg, hogy ők, a legnagyobb kisebbség erősen a nem fideszesek felé billentik a mérleg nyelvét.

2020. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
76%
Annyi iskolájuk van mint például egy zsák választási krumplinak.
2020. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
85%
8 osztályuk nincs meg.
2021. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
26%
#46 Ne magadból indulj ki! Attól mert neked nem sikerült a 8 osztályt sem elvégezned, másnak igen.
2021. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
85%
Te indulsz ki magadból,nem vagyok Fideszes. A Fidesz szavazokrol volt szó,csak nem magadra ismertél?
2021. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!