Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak szerintetek...

A liberálisoknak szerintetek is túlságosan nagy hangjuk van? Túl vehemensek, elnyomják a konzervatív embereket?

Figyelt kérdés

Ők mondják, hogy fontos a véleményalkotás szabadsága.


Viszont szinte meg vannak félemlítve akik nem liberálisok.


A filmipar, multi cégek, stb. által is.


Egy színész, rendező, stb. csak szinte csak liberális lehet Hollywoodban, különben nem.számíthat nagy karrierre.


JK Rowlingot is nagyon támadják, el akarják lehetetleníteni, azzal a váddal, hogy a transzneműekről nem megfelelőek a megnyilatkozásai.


A liberálisok azt mondják idehaza, hogy nem ismernek senki fideszest, mégis a Fidesz nyer mindig.


A fideszesek, mint én is, viszont nem nyilatkoznak meg, mert látható, hogy az ilyen emberek egyszerűen túl vannak fűtve az indulattól, állandóan a fideszen kattognak, ha ellent mondanék nekik, csak tönkremenne a családi, munkahelyi kapcsolat, veszekedés lenne belőle én meg nem óhajtok politikáról vitatkozni.


Egyszerüen nem tartom őket annyira, hogy képesek higgadtak maradni egy ilyen szituációban. Holott szakmailagy emberileg lehet hogy jók, de egyszerüen forr az agyuk a fidesz, trump gyűlölettől, nem képesek normálisan viselkedni, megítélni a helyzetet sokan.


Az munkahelyi, családi közbeszédet így mindig csak a libsik, az ellenzékiek dominálják, mert ők vannak olyan erőszakosak és ebből a szempomtból primitívek, hogy folyamatosan az észt kell osztani, milyen gazember a fidesz.


Az USA-ban Trump is jobban szerepelt a választásokon, mint az exit pollokban, mert az ő szimpatizánsai kevésbé mernek válaszolni akár a közvéleménykutatóknak akár másnak a politikai nézeteikről. Mert meg vannak félemítve, hogy mennyire felháborító, mennyire ciki ha valaki Trumpra szavaz, ez dől mindenhonnan. Nehogy ellehetetlenítsék a multi cégnél pl. ahol dolgozik.


100 ismerősömből pl. 30 fideszes, trump szimpatizáns, konzervatív, ebből 1-2 esne neki egy olyannak, aki nyíltan liberális, viszont 30 liberálisból 20 nekimenne, imdulatosan, vagy cikizné.

Nekik erről szól az életük, állandóan a ballib portálolon csüngenek, posztolgatják ezt a facebookon, stb.


2020. okt. 8. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor én biztos fordított univerzumban élek, mert én a fideszeseknél látom a habzó száj jelenségét, illetve, mikor az észérvekre nem tudnak mit mondani, akkor jön a mocskos b*zizás, libernyákozás.
2020. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza, hogy hangoztasd a véleményed? Semmi. Ezekszerint akkor nem az a vélemény van többségben ami a tiéd, ha mást többször hallasz, ilyen egyszerű.
2020. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerősőkkel vitatkozok, nem szeretek politikáról vitatkozni, egyszerűen behúzom az X-et a Fideszre, utána megy a sivalkodás hogy dehát az ő ismerősei közül senki sem szavazott a Fideszre.
2020. okt. 8. 22:29
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ milyen körökben mozogsz. Én ismerek kb 2 Fidesz szavazót, és vagy 100 ellenzékit, viszont pl Borsodban és Szabolcsban egész falvak szavaznak Orbánékra...
2020. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!