Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Mészáros ellenzéki lenne...

Ha Mészáros ellenzéki lenne akkor is ennyire felkapná a média?

Figyelt kérdés
Ellenzéki szavazóka könnyű mészárossal beetetni. Viszont ha Mészáros Jakab Péter legjobb barátja lenne, de akkor is ő lenne az egyik leggazdagabb akkor is felkapná a média?

#Orbán Viktor #mészáros #Jakab Péter #ellenzéki öszeborulás
2020. okt. 8. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan agymosott Orbán fóbiás mint te.
2020. okt. 11. 20:02
 52/84 Micimacko67 ***** válasza:

Tévedsz, én valaha Fidesz szavazó voltam...

Sokat tettek azért, hogy elriasszanak maguktól...

En meg emlékszem az 1989-es ifjú Orbánra...

Az akkori Orbán...nem állna szóba a jelenkori önmagával...

2020. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:
Én meg a régi énjét nem csípem annyira
2020. okt. 11. 20:23
 54/84 Micimacko67 ***** válasza:

Akkor melyik az igazi énje?

Mikor gondolta komolyan amit mondott? 1989-ben vagy most?

Valamelyik énje hazudós...

2020. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:
Nem, csupán - ahogyan minden politikusnak kellene - a választói akaratát nézi. Fidesz már 20 éve olyan amilyen, felismerések a világrend, világpolitika változásai és tapasztalatok alapján alakult ki az értékrendje.
2020. okt. 11. 21:10
 56/84 Micimacko67 ***** válasza:

Értem.

Ezek szerint ha a Fidesz a választói akaratot nézi és irányvonalat vált, akkor az rendben van.

Ha ugyanezt más párt teszi, akkor már őket lehet köpködni és gyalázni fideszes oldaltól...ez is rendben van így! Erre is van példa a közelmúltból!

Te is egyet értesz más párt gyalázásával?

2020. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:
Az nem választói akarat hogy megszavazták Brüszelben hogy vonják meg a Európai forrásokat. Véreztessék ki az országot. Orbán ilyet sose tett pályafutása során.
2020. okt. 12. 08:24
 58/84 anonim ***** válasza:

57: "orbán sose tett ilyet" :DDD

[link]

"Ezermilliárdos uniós támogatási forrásoktól fosztaná meg Magyarországot Orbán Viktor, legalábbis ezt szorgalmazta Strasbourgban néppárti képviselők előtt."

2020. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:
Orbán beszédét aposztkommunista oldalon szokás volt félreértelmezni. Orbán szerint - ahogyan ezt el is magyarázta - az uniós források alapvető jog, de a hamis adatszolgáltatás miatt küldött pénzeket fel kell vizsgálni, nem szabad lüldeni. [link]
2020. okt. 12. 09:12
 60/84 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy kimagyarázta, a lényegen nem változtat. A magyar nép jó része és az ellenzéki pártok jó része meg azt szeretné, ha nem orbán, mészáros és haverjaik zsebébe menne az EUs pénzek jó része, hanem pl. közvetlenül az önkormányzatok kapnák, vagy jobban vizsgálná a költéseket az EU. Senki nem akar olyat, hogy Mo. ne kapjon EUs pénzeket, orbán magyarázta úgy, mert - szokásához híven - szereti szítani az ellentéteket és szeret uszítani az ellenzék ellen.

De eléggé eltávolodtál a saját kérdésedről. Gondolom megkaptad a választ, úgyhogy téma lezárva (részemről).

2020. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!