Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vált ki ilyen heves...

Miért vált ki ilyen heves érzelmeket az emberekből Dúró Dóra könyvmegsemmisítése, miért pörögnek ezen?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén? Mert mindenki szeretné őt megdugni, de senki sem tudja megfogalmazni ezt magában. Így tör elő a tudat alatti elnyomott érzelem, jelentéktelen dolgokon lovagolás és frusztráció formájában.

Ha érdekel a téma részletesebben ajánlom Freud-ot.

2020. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Senki sem gondolná, hogy egy népnemzethy politikus, főleg, ha nő, könyvet fog a kezébe.
2020. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Belolem semmilyen erzelmet nem valt ki … inkabb mindig elgondolkodom, hogy miert nem lettem politikus.
2020. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon náci időket idéz minden megmozdulása. Egyébként ki a fene olvasta azt a mesekönyvet? És Lázár Ervin rég meghalt, ez meg szívózik vele? Mutatós csaj, de nagyon szőke, magyarán földbuta.
2020. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert nincs jobb dolguk, én pl amíg nem olvasgattam itt a kérdéseket nem is hallottam róla hogy megint alkotott.
2020. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"miért pörögnek ezen?"

EZEN?

Mindenen pörögnek ami nem náluk hangzott el!

2020. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

"Mert mindenki szeretné őt megdugni, de senki sem tudja megfogalmazni ezt magában."


Így van, engem melegként egyáltalán nem frusztrál, hogy meleg könyveket darál, tehát van igazság ebben.

2020. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Lázár Ervin könyve NEM homoszexuális propaganda! Csak ugye ő cigány volt, érteliségi. De CSAK egy lehet a fideszesek szerint, az Ő nagy führerük.
2020. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jól tette! A magyar, mese és mondavilágnak nem része semmilyen homoszexuális királyfi.
2020. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lázár Ervin ilyesmit nem írt. Egyébként nagyon emlékeztet egy az 1920-as években történt másik esetre! Mert az "úrinők" nem akartak "erkölcstelen" fekete nőt látni a színpadon!És tömegek jártak bordélyházakba.

[link]

2020. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!