Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, eddig mi a...

Budapestiek, eddig mi a véleményetek Karácsony Gergelyről? Hogy érzitek jobb vagy rosszabb irányba haladt a városvezetés?

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Eddig nem igen történt semmi, többet vártam volna Karácsonytól. Úgy néz ki neki is csak ígéretei vannak de a kivitelezés már nem megy sajnos.
2020. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Sok jó ötletet hallottam és olvastam az elmúlt egy évben. Nem Karácsonytól, őt nem igazán tartom kompetens figurának, inkább a körülötte lévő (fiatal) stábtól. Jó része sajnos nem fog megvalósulni egyrészt mert nincs pénz semmire hála a Fidesznek, másrészt mert a DK-s dinoszauruszok szerintem keresztbe fognak feküdni mindennek.
2020. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megy rosszabb irányba, de a könnyen megvalósítható olcsó ötletek Karácsonynak sincsenek az ínyére.
2020. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Karigeri előállt jópár hajmeresztő ötlettel, de ezeket én lenyeltem, mert nem mentek az életminőség rovására. Összességében, semmivel nem lett más a város egy év alatt. És ennek örülök, mert rosszabbra számítottam. De nem akarom elkiabálni a ciklusa 1/5-énél a dolgot.
2020. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!