Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A miskolci Veres Pálnak miért...

A miskolci Veres Pálnak miért volt jó hitegetnie a városlakókat?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre zárni.

Ugyebár itt van lassan 1 éve, talán a napokban lesz pont 1 éve, hogy megválaszották polgármesternek és emlékszem, hogy kampányolni meg ígérgetni tudott ő is mint a többi, viszont a nagy ígéretekből nem lett semmi, legalábbis eddig.

Viszont a negatívumok amiket észre vettem vele kapcsolatban, azok a következők:

-Megemelt bérlet és buszjegy árak ami nem gondolom, hogy a miskolciaknak hiányzott volna, de ők tudják.

-Továbbá a város, az egész város ahogy kinéz, az szerintem ocsmány. Múltkor pl. sétáltam a bíróság környékén és elég lelombozó volt ott végig menni és elmondanám, hogy csak akkor lett utána "tisztaság", miután rá 1,2 napra esett az eső..

-A közlekedésben okozott káosz se volt kellemes, amit az eredményezett, hogy egyszerre több részt, útszakaszt lezártak, ráadásul a belvárosban ezzel nem kevés fennakadást, torlódást és bosszúságot okozva az autósoknak.

-A másik, hogy az önkormányzati lakások lakbére is, legalább 40%-al meglett emelve, amire koronavírus vagy "járvány" idején nem gondolom, hogy szükség lett volna.

-És sajnos afelett sem szabad elsiklani, hogy szerintem a közbiztonság is romló tendenciát mutat... Jó az egy olyan dolog Miskolcon ami sajnos mindig jellemző volt, független attól hogy ki volt itt, de összességében nem pozitív az összkép.

Végezetül:

Nem tisztem senkit se megbántani, aki kedveli, de ezalatt az idő alatt én ezeket vettem észre sajnos, nem mondom azt, hogy a többi jó volt, mert biztos nem ok nélkül válaszottak helyettük mást, vagy mondtak le önként, de hogy én szerintem Miskolcon eddig nem történt pozitív dolog, az is biztos.

Lehet ezzel jönni, hogy ez most nem egyszerű időszak, viszont ha arra volt kapacitás, hogy a negatív dolgokat meglépte, akkor ennyi erővel fakíthatott volna valami jót is, de mindegy ez csak az én véleményem.

Arra vagyok kíváncsi, ki hogy látja?

Egyéb észrevétel, tapasztalat amit észrevett az ő ideje alatt.

Meghallgatok mindenkit.



2020. okt. 10. 09:12
1 2 3 4 5
 1/47 nemaRendőrség ***** válasza:
84%

Mondok jobbat. Épít a lakása és a városháza között egy sávot hogy hamarabb hazaérjen a munkából.


Egyetemtől, mindenhonnan elveszi a pénzt majd odaadja az időseknek, megnövelte kemény egy ezressel a Salkaházit. Ez kb semmi emelés a személy szempontjából, de súlyos pénzek a városnak.


Megfordított több utcát hogy kényelmesen tudjon munkába járni a konvojával. Szoktam látni, ahogy elöl civil rendőrautó, benne egyenruhások, középen ő sofőrrel, mögötte két motoros rendőr.

Ha már nem csinál semmit, védeni kell magát.


Annyi a drogos mostanában mint a lehullott falevél. Mindenhova kerékpárral járok, tele van velük a város, fetrengenek az út szélén.

2020. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de megmondom az őszintét, hogy eddig nem vált a város javára, előnyére hogy itt van.

Ennek ellenére vannak akik még most is megvannak vele elégedve, úgy vagyok vele legyenek.

Mindenkinek szíve joga, hogy kivel szimpatizál, de azért megkérdezném tőlük, hogy mit látnak benne.

Eddig én is úgy voltam vele, hogy meglátjuk mit fakit, de engem nem nyert meg.

Bár az is igaz, hogy nagy reményeket nem fűztem hozzá, viszont arra nem számítottam, hogy alig 1 év alatt ennyi negatív dolgot megfog lépni.

2020. okt. 10. 16:06
 3/47 anonim ***** válasza:
91%

A válasz nagyon egyszerű: ugyanazért, amiért a többi politikus is hitegeti a népet. Haszonszerzés céljából.

Nem vagyok miskolci, de ez szinte kivétel nélkül mindenhol ugyanígy működik.

2020. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
76%
Azt is tegyük hozzá, hogy hivatalba lépésekor a korábbi ígéretei ellenére elküldte a hivatali dolgozók kb 30-40 százalékát, hogy legyen hely a saját (illetve a mögötte álló balos pártok) embereinek. Ez persze nem publikus infó, de van egy ismerősöm, aki testközelből végignézte az egészet.
2020. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Azt is hozzá tehetjük még, hogy jócskán csökkentette a város sporttamogatasat, DVTK felnőtt labdarúgásnál a legszembetűnőbb, de máshol is.


Ez a sok megszorítás azzal van indokolva, hogy a fideszes városvezetés hatalmas káoszt és adósságot hagyott, az MVK állítólag a csőd szélén volt, ezért csináltak nagy átszervezést.


Biztos van igazság ebben is, de az MVK kapcsán már azért kiderült ez-az. Az meg hogy csökkentik a pótdíj értéket (magyarul kevesebb a büntetés), szerintük visszatartó erővel hat majd, hát az a paródia kategória.


Közbiztonság szerintem nem vészes.

2020. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 nemaRendőrség ***** válasza:
82%

Anno hogy dicsérte a minap hogy lehet vele beszélni, meg teljesen meglepődtek az mvk-nál hogy beszélt a szakszervezettel.


Volt szerencsém részt venni egy ilyen sokak által üdvözölt beszélgetésen Pali bácsival.

Tipikus nem figyelő politikus válaszok voltak.


>Tetemvári gettóval nem kéne kezdeni valamit?

Dolgozunk rajta

>főutca melletti utcában nem kellene megszüntetni a parkolósávot, hogy ne "egyutcás város legyünk"?

Volt róla szó közgyűlésen. Két ember támogatta az ötletet, mindenki más leszavazta.


És csak ilyeneket nyomtak

Hát kösz. Fantasztikus beszélgetés volt

2020. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Olvasva a válaszokat, elég fura eddig ez az egész Veres úrral kapcsolatban.

Nem volt alkalmam ugyan beszélni vele, de ha lett volna, akkor egy, két dolgot megemlítettem volna neki.

De úgy lehet, ködös a memóriája, mert eddig a meglépett dolgain kívül amik kivétel nélkül negatívak voltak, jót nem tud felmutatni.

Pedig 1 évvel ezelőtt nem egészen erről volt szó.

Mindegy ez azért érdekes.

Viszont, ha folytatódni fog ez a negatív tendencia, vagy pech széria, amit elindított a városban, bár ki tudja mi lesz, akkor érzésből azt mondom, hogy Miskolc nem járt jól Veres Pállal.

2020. okt. 12. 09:10
 8/47 anonim ***** válasza:
82%

A kormány elvonásai és az előző városvezetés által hátrahagyott adósságok biztosan nem könnyítik meg a dolgát, viszont eddig semmi sem mutat arra, hogy Miskolc jól járt volna vele.


(4-es, 5-ös voltam)

2020. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Na, de legalább a nyugdíjasok ingyen bobozhatnak.

Micsoda intézkedéseket hoz ez a hivatal

2020. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
32%

A bűncselekmények száma városszerte jelentősen szaporodott- a helyi fidesz tiltakozott is ez ellen, de egyelőre nem igen lépett a vezetés.

A Miskolci Naplót pedig naprakész, hiteles helyi újságból egy ócska, rágalmazó propagandalappá alakították.

2020. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!