Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is csalódott Karácsony...

Más is csalódott Karácsony Gergelyben, hogy Budapest főpolgármestereként egy judapestező és (?)ex-náci jelöltnek kampányolt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem, más nem.
2020. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennék csalódott, ha nem kampányolt volna neki.
2020. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csalódtam volna benne ha elkezd Koncz Zsófiának kampányolni.
2020. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most én nem azt kértem, hogy a Fidesznek kampányoljon, de ebben a helyzetben jobb lett volna ha nem megy ebbe bele!
2020. okt. 11. 15:04
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem lepődtem meg, hogy a legesélyesebbnek kampányol.

Épeszű ember így szokott tenni.

2020. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
49%

A kormánypártiak nem csalódhatnak benne, hiszen eleve negatívan látják.

Az ellenzékiek sem csalódhatnak benne, hiszen nekünk elsősorban a NER eltakarítása a cél.

2020. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Uram bocsá, én is ellenzéki vagyok és nálam nem annyiban áll meg a voksolás meg a gondolkodás, hogy mindegy kire szavazok csak ne a Fidesz legyen.


Legyen egy értelmes jelölt mint Karácsony volt , de ilyen Bíró Lászlókra nem szavaznék csak azért mert ellenzéki!


Legyen az embernek becsülete.

2020. okt. 11. 15:12
 8/19 mantis religiosa ***** válasza:
0%

Az ellenségem ellensége, ha nem is barátom, de szövetségesem lehet.


Meg aztán szerelemben és háborúban, mindent szabad.

2020. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Isten kiválasztott népének nagyon érzékeny a lelkivilága.

Bár csak objektív módon be lehetne mutatni, hogy mit gondolnak ők a körülöttük élő "gój"-okról. Na akkor lenne itt felháborodás.

2020. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem ex-náci az. Aki meglett középkorú emberként ilyet nyilatkozott, az 2 év múlva sem változik meg. :D

Vállalja fel Bíró László, hogy igen, ezt gondolom, ez a véleményem, ha kellek így, szavazzanak rám. Ugyanígy az elleznéknek is azt kellene mondani, hogy ez az ember az alternatívánk a Fidesz ellen, akinek ilyen gondolatai vannak, ha megfelel, szavazzon rájuk.

Ez a magyarázkodás roppant ciki és abszolút férfiatlan, végtelen igénytelenségről tesz tanubizonyságot, aki ezt elfogadja ilyen formában. Még akkor sem szavaznék rá, ha egyetértenék a VALÓS gondolataival (amikért bocsánatot kért), mert ha nem vállalja, akkor mint ember, nem ér semmit, aki pedig nem ember, az ugyan miért képviselne. Ugyebár, ennyi igénye mindenkinek lehetne saját magával szemben.

2020. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!