Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem taszít ez a...

Titeket nem taszít ez a mostani ellenzék? Választást nyerni 2022-ben?

Figyelt kérdés
Ilyen régi MSZP-s arcok... DKs Gyurcsány Feri... Stb. Én akkor szavaznék az ellenzékre, ha az egy technikai kormány lenne full ismeretlen civil arcokkal. Ez az ellenzék szeretném, ha eltakarodna, megszűnne. Orbánékat is utálom, úgyhogy jelenleg arra fogok szavazni, aki nem ez a két tömörülés.

2020. okt. 17. 21:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

"Az se taszít, amiket fleto csinált, amikor hatalmon volt?"

Hát az lassan 12 éve volt.

Ha azokra emlékszel, akkor arra is, hogy olyan választási ígéret hangzott el, hogy fletot bíróság elé állítják és el lesz ítélve.

Én azt is vártam, de azóta is ott röhög a parlamentben.

Ez választási hazugság volt, szerintem...

Volt ott még más is, de ez nagyon csípte/csípi a szemem a mai napig.

2020. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
Igazad van, de azért ebből mégsem az következik, hogy azokra szavazzak, akik őt támogatják.
2020. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%
#21 Gyurcsányt bíróság elé állították, megtörtént amit ígértek. Az, hogy a bíró felmentette és csak a Sukorói per többi elkövetőjét ítélte el, az meg a bíró ügye.
2020. okt. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17%

De engem nem a többi, hanem fleto érdekel!

Akkor az csak a népszavazással kapcsolatos vádaskodás volt.

És ha egy pártatlan bíró így itélt, hogy ítélt volna egy pártos(!!!).

2020. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
44%
#24 A bíróság hoz döntést és nem a feljelentő. A fidesz azt vállalta hogy az ügyeit napvilágra hozza és feljelentést tesznek ellene. Az ítélet nem egy párt, nem a kormány kompetenciája. Nem vádaskodás volt.hiszen az ügyei tények, azokban az is kiderült miként döntött, milyen érdekből stb. stb. A bíróság nem ítélte el miatta, mert egyrészt ügyesen csinálta, másrészt volt ami már elévült addigra. Nézz utána rendesen, hogy mennyi per ment 2010-t követően és milyen sok ballibest el is ítéltek az azt követő években. Az, hogy te csodát vártál, hogy le is ültetik azok a bírák akik amúgy jól láthatóan hoznak a társadalom számára elfogadhatatlan ítéleteket sorra, az más dolog, ezt ne varrd a fidesz nyakába! Az sem a fidesz sara hogy a vörösiszap perben nem történt rendes felelősségre vonás, vagy hogy gyilkosság után is elengednek embereket szinte észrevehetetlen büntetésekkel.
2020. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!