Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, lesz valaha...

Mit gondoltok, lesz valaha Lázár - Orbán meccs?

Figyelt kérdés

Csak eszembe jutott ismét. A nem kormánypárti közéleti véleményformálók nagy része már a választási vereség után arról kezdtek beszélni, hogy Orbán Viktornak nincs ellenzéki kihívója, sajnos kormánypárti sem, de ha lenne akkor az Lázár János lenne. És mily furcsa, Lázárt kitolták a hatalmából. Nem hiszem, hogy véletlen, aki kicsit is ismeri azt a palit, akkor tudja, hogy szándékán belül vagy kívül de a főnök fejére nőhetett volna (akár).


Szerintetek ha változnak az idők, még lehet is, hogy merészebben fog magánvéleményt hangoztatni?


Mielőtt valaki azt mondja, egyébként egyáltalán nem kedvelem a palit, sőt. Fideszes sem vagyok, sőt. De azt is tudom, hogy sokáig semmi más nem lesz, csak Fidesz...


Egyébként éppen legyengült pillanatomban ezt néztem, és döbbenetesen érdekes volt, aztán egy két ajánlott cikket is elolvastam. Ez ihlette a kérdést.


[link]

[link]

[link]


Egyébként te támogatnád, hogy egyszer miniszterelnöki babérokra törjön, vagy nem?



2020. okt. 19. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Lázár János
Orbán Viktor
Kormánypárti
Ellenzéki
18 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
A szavazást mégis hogy kell érteni? Amúgy Lázár szerintem jó lenne.
2020. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lázárt vagy Orbánt preferálod, kormánypárti vagy vagy ellenzéki.
2020. okt. 19. 11:23
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
" Lázár - Orbán meccs?" Lázár szeret focizni? Nem csak lövöldözni fácánokra meg egyéb madarakra?
2020. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

#2 A szavazás nem így működik. Csak egyet tudsz választani. Ha azt választom, hogy ellenzéki vagyok, akkor nem tudok már Lázárt választani.


Úgy kellett volna, hogy:

Lázár és kormánypárti

Lázár és ellenzéki

Orbi és kormánypárti

Orbi és ellenzéki

2020. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazad van... Ahh. Bocs, sose csináltam még ebben szavazást, gőzöm sem volt. Mindegy. Marad így. Aki Lázárt az Lázárt, aki Orbánt az Orbánt.
2020. okt. 19. 11:33
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

Épp ma olvastam vele egy interjút, nagyon is lojásis volt Orbán felé.

Amúgy meg esélytelen volna, ha ilyenben kezdene.

Nincs pl semmi nemzetközi tapasztalata.

2020. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Orbán már régen C vágányra tette Lézer Janit. Puccsra semmi esélye, mert Orbán ökle minden fidesz tagnak a vastagbeléig ér fel - ez a politikájának az alapja, hogy mindent kontrollál és senki nem tehet semmit a tudta és engedélye nélkül. Ilyen környezetben "megpuccsolni" Orbánt lehetetlen addig, amíg van hatalma vagy el nem hatalmasodik a betegsége.
2020. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

7 - eddig minden diktátor azt hitte hogy meg tudja védeni magát, de nem tudták!!!

Olyan magasságokban lebegnek, hogy nem számolnak a banánhéj-effektussal!

És mindegyik pofára esik; előbb-utóbb!

2020. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Fradi újpest meccs kell ide, nem Lázár - Orbán. Ott legalább van kellő verekedés is.
2020. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem lesz, az egész kamu volt. Miután Jézus feltámasztotta, Lázár néhány nap múlva rosszabbul lett, és több mint 2000 éve halott. Elég nehéz így bármilyen meccsen részt venni.
2020. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!