Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy átalakult az...

Most, hogy átalakult az Index, megéri a blog.hu-nál blogot létrehozni? Befolyásolta-e a történések a Blog.hu-t, visszaesett- e az olvasótábora?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egyáltalán nem politikai kérdésnek vagy vitázásnak szánom, csak úgy gondoltam, itt aktívabbak az emberkék, meg olvasgatnak-ezt azt.


Az Index NEKEM nem téma, csak összefügg a két oldal.


Blogoláson gondolkozom, lenne is mondanivalóm (nem politikai!), és a blog.hu-t találom eddig a legértelmesebbnek még az Indexes balhé környékén is.

De mostnem tudom mi a helyzet a Blog.hu-val.


Kérem, aki tud, világosítson fel.



2020. okt. 22. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy visszaesett az olvasottság. De igazából már előtte, mikor az I2-ből Blog.hu címlap lett.
2020. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Most még átmeneti állapot van az indexnél. Megjegyzem, az origo olvasottsága sem esett vissza jelentősen, csak a közönség változott. De nézd meg magad:


blog.hu 2019. június 22-én: [link]

blog.hu 2020. október 22-én: [link]


Ez azt mutatja, hogy tavalyhoz képest volt egy jelentős visszaesés. Ezzel együtt még mindig a blog.hu messze a legnépszerűbb magyar blogszolgáltató.

2020. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gery Greyhound ***** válasza:
94%
Én 10 évig blogoltam a blog.hu-n (2009-ben kezdtem) de az utóbbi 4-5 évben, amióta nem 7-8 blog kerül ki a jobb szélső sávba, hanem vagy 30 egy nagy ketrecbe, azóta könnyebb ugyan kikerülni, viszont cserébe drasztikusan visszaesett a címlapról érkező látogatószám - régen simán megvolt 20-30 ezer is, tavaly már 10 ezernek is örültem, el is költöztem inkább saját domainre.
2020. okt. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!