Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "híradó" ismét bizonyította...

A "híradó" ismét bizonyította rátermettségét. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a frásznak kell ennyire pörgetni az ÁLHÍReket?!?

Plusz "bizonyítékként",mutatják a LEGO(!) zászlót!

Ami,egyébként-a maga kisgyerekes módján-ÉPPEN hogy a címeres/kivágott zászló lenne!


(Bónusz kérdés.:Miért angol a linkelt kép forrása?)



2020. okt. 24. 10:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nevetséges ez a cikk.
2020. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%

A 444.hu színvonala a másik oldalon


normális ember ilyeneket nem olvas!

2020. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Most jól van a Tadzsi zászló?

Mert én ezen nem tudok elmenni?

2020. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező!


Te vagy nem értetted a belinkelt cikket vagy hivatalbol mosdatod Karácsonyt.

A legos képben nem lego zászló a lényeg, hanem a post szövegének a végén lévő tádzsik zászló. (Amit már kicserélt

Azért szerepel a cikkben a legos poszt, mert így látható, hogy nem egyszeri elütésről van szó, hanem többször is a tádzsik zászlót használta Karácsony. Olyan ez, mint ez SZFE-nél tuntető értelmiségi színésznő, aki többször elmondta, hogy az egyetem anatómiájáért küzdenek. Megismételte, tehát nem véletlen.

Mindezek ellenére valószínű, hogy Karácsony csak figyelmetelen volt vagy nem látta a fehéren a sárgát. Ezzel nem is lenne gond, de Karácsonynál rendszeresek az ilyen tévedések.

2020. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Ezt most nem is értem, most az a baj, hogy a plakáton olyan széles a fehér sáv? Nem egyértelmű, hogy azért, hogy rendesen el lehessen olvasni a szöveget? Nem kell hozzá nagy képzelőerő, hogy lássuk, ez egy zászlórészlet, a plakáton kívűl folytatódik a piros és a zöld rész.
2020. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

5!


Pedig teljesen egyértelmű a cikk: Karácsony a poszt szövegének a végére biggyesztett Tádzsi zászlót.

2020. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Hát ha ez neked egyértelmű a cikkből, akkor nagy okos vagy, megemelem a kalapom. Leírják a cikkben, hogy a tadzsik zászlón szélesebb a fehér sáv, és beraknak mellé egy képet, amin Karácsony egy széles fehér sávú zászló előtt szónokol. Franc se gondolná, hogy az 5 pixeles emojit kell nézni.


Mindegy, azt hiszem ezzel a témával úgy 2 perccel többet foglalkoztam ma, mint amennyit érdemelt volna (semmit), úgyhogy most megyek kajálni.

2020. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

Igaza van a híradónak! Sajnos ez nem Magyarország,hanem Tadzsikisztrán zászlaja.


Mondhatnánk, hogy nem mindegy? De! Aki magyarnak érzi magát annak az ilyen apróságok is szemet szúrnak. ☹

2020. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ahhá!!!

Akkor már értem miért nem alkalmas Koncz Zsófia "magyar" képviselőnek!!!

Hogy egy ilyen,magát NEM magyarnak érző valaki képviselő lett!!!

Gyalázat!Ugye?!?

Bizonyíték:

[link]

2020. okt. 24. 12:51
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Azon a képen azért is tűnik nagyobbnak a fegér csík, mert a zászló meg van döntve. Tisztelt kérdező
2020. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!