Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 3149 új fertőzött ma, egyértel...

3149 új fertőzött ma, egyértelmű, hogy a svéd "mindent engedjünk meg" modell megbukott és kijárási tilalomra van szükség. Mikor lépi már meg végre a kormány?

Figyelt kérdés
Az emberek ugyanúgy élik felelőtlenül a mindennapjaikat, tokba az idősebb és betegebb állampolgárokra. Egyértelmű hogy ez így nem állapot, a sportlétesítmények, vendéglátó helyek és nem-élelmiszer üzleteket mind-mind be kellene 1 hónapra zárni, az otthont pedig csak indokolt esetben lenne szabad elhagyni.
2020. okt. 25. 09:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%
Már a svédek is bevallották, hogy megbukott a kezdetekkor alkalmazott módszer.
2020. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

#9


Nagyon helyes! Csak így tovább!

Bravo!


De azért ne lepődj meg, ha egyszer emberedre akadsz! Szerintem ezzel a mentalitással nem sokat kell várnod erre.


Egyre fogy az emberek türelme, de te csak dobjál rá egy lapáttal nyugodtan!


Hát szép napot neked, és további jó feljelentgetést!

2020. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ok boomer!
2020. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem tényleg, ha féltek és azt mondjátok hogy a gazdaság nem ér ennyit, akkor szépen felmondtok, és nem mentek sehova otthon maradtok 1_2_3_10 évig, és akkor tuti nem kapjátok el.
2020. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
22%
Én egyetértek veled és szerintem is tarthatatlan az állapot és az emberek hozzáállása. Minden nap nagyon elkeresít.
2020. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!