Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus terjedése...

A koronavírus terjedése egyértelműen felgyorsult, teljes mértékben időszerű az újabb, korábbinál szigorúbb kijárási korlátozás újrabevezetése. Előreláthatóan mikor fog végre megtörténni?

Figyelt kérdés
Nem bulikázni, utazgatni, szórakozgatni, társasággal összejönni ki lehet bírni akár 1 évig is, ezek a felelőtlen emberek teljesen tönkretesznek életeket. Több csoportot is feljelentettem a korlátozás alatt, akik nem tartották be a másfél méteres távolságot, ezúttal is ezt fogom tenni.
2020. aug. 21. 11:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Jólvan fiam, ügyes vagy.
2020. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem veszélyesebb ez a vírus, mint pl az influenza, csak te is jól benyaltad az agymosást. Javaslom, hogy legelőször a politikusokat jelentsd fel, egyik se hord maszkot. Sehol. Semmikor.
2020. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Már rég zárni kellett volna mindent.


Ami kint van-az nagyon gáz, és még mindig tárva nyitva van minden itthon, és nem érdekli őket az emberek épsége.

2020. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

😂😂

Nem lesznek komolyabb korlatozasok. Gondolom neked is az a bajod, mint sok hulyenek, hogy ha mehetsz, akkor sincs kivel, akinek meg vannak baratai, az kapja be.

Mondjuk az ures utcakat szerettem, de ennyi.

2020. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
11%
Minden határt le kellene zárni pár évre. Mindenkit ellenőrizni hogy hova megy. Nyaralni??? Fordulj vissza!
2020. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
4 Mielőtt a kérezőt kinevetnéd, igen időszerű lenne ha tájékozódnál a külföldi eseményekről, mert igen nagyon cenzúrázva van a valóság itthon.
2020. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
19%
Ki a szart érdekel? Ha elkapom és belepusztulok, hát így jártam. Amúgy se ér egy forintot se az életem, lehet megváltás lenne számomra.
2020. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Aki fél, bújjon el. Én élni szeretnék addig is, amíg lehet, ésszerű intézkedések betartása mellett.
2020. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Az illetékesek időben megmondják ezt, addig nem kell a feszkót generálni, szerintem.
2020. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Te megteheted. Tekerd be magadat folpakkal, húzzál fel egy gázálarcot, ülj be a foteledbe és ne mozdulj meg az elkövetkező 10 évben. Lelked rajta. De másokra na akard már ráerőltetni, hogy így éljenek.
2020. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!