Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megfelelőek Magyarországon a...

Megfelelőek Magyarországon a koronavírus ellen hozott intézkedések?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14%

"A korlátozások célja is annyi, hogy elég lassan terjedjen, hogy ne terhelje túl az eü. rendszert. "

A korlátozások célja (nem Magyaro-pn persze, mert itt azok nincsenek), hogy lehetőleg minél kevesebben betegedjenek és haljanak meg. Nem az, hogy lassan, később betegedjenek meg és haljanak meg...

2020. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
21 A hangsúly a "még" szón van...
2020. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem megfelelőek, így is túl sok. Az egyetlen értelmezhető intézkedés a kórházakban látogatási tilalom elrendelése (ez influenzajárvány idején is megvan), a többire semmis szükség.
2020. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

20-ra:

Ők is későn léptek.

Ha későn hoznak meg egy korlátozó intézkedést, alig van pozitív hatása, míg a negatív hatása szinte ugyanakkora.

2020. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tényleg, ha féltek és azt mondjátok hogy a gazdaság nem ér ennyit, akkor szépen felmondtok, és nem mentek sehova otthon maradtok 1_2_3_10 évig, és akkor tuti nem kapjátok el.
2020. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Privi üzikkel kíméljetek. A "kedvenc" vásárlóm. Egy 30-as pasi: ritkán jön vásárolni... Volt egy időszak amikor naponta 3-4-szer is bejött egy nap. Rá is kérdeztem hogyhogy ilyen sokszor látom... Lázas vagyok, táppénzen ráérek ....
2020. okt. 26. 05:01
 27/27 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ennek az egésznek semmi értelme, vagyis van, de inkább nem fejtem ki, mert sokakat úgysem érdekel.

Ha annyira halálos lenne ez a xar, akkor azt is elrendelnék, hogy milyen anyagból legyen a szájmaszkod.

Egyébként mióta elért ide is, most pénteken először kaptam a hírt, írta egy régi ismerősöm hogy megkoronázták. De semmi baja nem volt, azon kívül, hogy pár órán át nem érezte a szagokat, aztán erős migrénje lett 🙃 gondolta kér tesztet, persze az első negatív lett, a 2. pozitív.

Én még most ettől az oltogatástól parázok, na meg a gazdasági válságtól.

2020. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!