Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik hogy a kormany...

Miért hiszik hogy a kormany felelős a forint gyengülés miatt?

Figyelt kérdés
Most éppen a válság. Viszont eddig? Nagyon sokaknak érdekében áll az, hogy nem a NER-Ben hanem a magyar emberekben kárt tegyenek. Ez olyan mint Amerika például, őneki az az ideologiaja, hogy a legerősebb akar lenni. Ha érdekében áll, akkor háborút szít a közel keleten, hogy a fegyvergyártó cégeknek jó legyen, és ha úgy van nőjön az olajára. Ha Orbán nem támogatja az LMBTQ közöségek jogait, akkor spekulálnak. Ez a gyakorlatban úgy zajlik, hogy elkezdenek nagy volumenben eladni magyar államkötvényeket, amit átváltanak euróra és dollárra. Ezért kialakul az árfolyamgyengülés és az adósságunk hozamának emelkedése. A hozamemelkedés miatt pedig Matolcsy Györgyöt, a Magyar Nemzeti Bank elnökét támadják, és sürgetik, hogy emelje a kamatokat. A tulzott kamat emelés nem tesz jot a gazdasagnak.

#gazdaság #kamat #Spekulàció
2020. okt. 25. 20:42
 211/214 A kérdező kommentje:
Majdnem hátra estem nevetés közben mikor ezt olvastam: "fogalma sincs az alap pénzügyekről, hiszen szinte nem volt olyan mondata, amit teljesen helyesen írt volna le" A pénzügyi dolgokhoz mi a büdös köze van a helyesírásnak? Mondod úgy hogy egy érved nem volt amit kisujból nem lehetne megcáfolni :DDD
2020. okt. 29. 14:13
 212/214 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: nem tűnt fel, hogy eddig nem velem vitatkoztál, én csak most írtam ide? Na látod, ha ennyit nem vagy képes észrevenni, akkor vajon mennyire érthetsz bármihez is. Egyébként meg a helyesen írásnak általános iskola elvégzése után már mennie kellene. De legalábbis az olyan hibákat már nem követik el az emberek, mint amilyeneket te írsz. Egy alsós tanár is szívbajt kapna ha a diákjai úgy írnának mint te. Szóval vagy nem végezted el még az általános iskolát, ezért nem érthetsz a pénzügyekhez, vagy elvégezted, de helyesen írni se tudsz, tehát nem érthetsz a pénzügyekhez. Láttál már olyan értelmes, felnőtt embert, aki általános iskola 4. osztályának szintjén írt helyesen? Na látod, ezért látszik, hogy fogalmad sincs az egészről.
2020. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/214 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor ossze keverted a profilt es fel sem tunt :D Meg se probalsz mas stilusba irni.
2020. okt. 29. 22:17
 214/214 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer másszál ki Orbán seggéből, és kérdezd meg tőle, hogy miként szavazott 2010-es 100 napos programmal kapcsolatos költségvetés-módosításkor. ;) Na meg úgy kb. egy fő kivételével az egész Fidesz... Csak meg tudsz kérdezni egy személyes fideszes agymosáson, már ha engednek kérdést feltenni. :) Ja egyenes választ ilyenkor ne várj, mondjuk, te sem adtál sosem, ebben hasonlítasz Orbán elvtársadra, meg a hülyeségben is.

Ideológiád meg se neked, se neki nincs, csak az, hogy hazudoztok az érdekeitek szerint. Tudod, többek között ez is jellemző a pszichopatákra.

2020. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!