Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen szigorítások jöhetnek?

Milyen szigorítások jöhetnek?

Figyelt kérdés

Forrás: [link]

Véleményekre vagyok kíváncsi. Természetesen tudom, hogy semmit nem lehet tudni. De kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye


2020. okt. 27. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Kötelező maszkviselés utcán is
Vendéglátó helyek bezárása
Tömegrendezvények betiltása
Kötelező maszkviselés iskolákban
Vásárlási idősáv
Egyéb
23 szavazat
 1/7 Hellmano ***** válasza:
82%
Én csak egyet nem tudok honnan szedik naponta ezeket a számokat? Azt elhiszem, hogy ennyien meghalnak (de ebben biztos van olyan is, akire csak ráfogják, hogy koronás volt a statisztika miatt), de maga az eset szám az szerintem random módon bemondásra megy, mert el nem hiszem, hogy ennyit tesztelnének naponta, hogy ennyi pozitív eset legyen. Gyanítom azok a gyorstesztek se lehetnek valami megbízhatóak és lehet, ha téged vagy engem megpöckölnének vele nekem is kimutatná a pozitív-ot. A másik, hogy az eredmény nem a szemed láttára születik meg, tehát azt is tudják buherálni és így embereket kitudnak vonni a forgalomból, mert azt mondják neki, hogy pozitív lett a tesztje és 10 nap karantén, közben persze az egyed semmit se érez csak , mert kapott egy pozitív teszt eredményt, amit kitudja valósan az e ...10 napra kivonják a forgalomból. Én az elején még foglalkoztam ezzel a dologgal jobban, annyit teszek felveszem a maszkot ahol kell és ennyi, de túlzásnak érzem már a sok intézkedést amúgy. Szerintem ez mindenkin átfog futni elkerülni lehetetlen, hisz mindenki emberek között van. Ahogy az ember az életében elkapja az influenzát egyszer legalább ezt is elfogja, mert ugyanúgy terjed. Kíváncsi leszek, meddig akarják még ezt húzni, mert már most túlzásba viszik amúgy. És , mindig csak riogatnak most jön a java, figyelj most jön a csúcspont stb. 1 embert ismertem személyesen, aki ebbe halt meg (de ő tényleg nagyon beteg idős néni volt a szomszédom, meghalt volna enélkül is a családja is tudta már és fel volt rá készülve csak ez a korona betett neki és így előbb halt meg).
2020. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Kijárási korlátozás, amiben kivétel, ha focimeccsre mész.
2020. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Remélem semmi. Most őszintén utcán már tényleg felesleges maszkot viselni. A vendéglátóhelyek tönkremennének mind mégegy bezárástol.
2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem rég voltam étterembe kaját rendelni. Azért elég jól tele volt zárt helyen. Edző teremben szintén egy más nyakán voltak az emberek. Ezek a helyen akkora terjesztők lehetnek mint az állat. Főleg az edzőternek. Még a csoportos 30-50 fős foglalkozások is mehetnek.
2020. okt. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem lesznek olyan szigoritások mint tavasszal de középiskolákat be zárják mert annak nincsen gazdasági hatása mert a szülőnek nem kell otthon maradni 14+os diákkal meg utcán kötelezik a maszkviselést hogy még több embert büntessenek meg
2020. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hellmano ***** válasza:
62%
5-ös a középsulikat még nem zárják be még húzzák az időt kicsit most az őszi szünettel, majd pár hét és jön a téli szünet, ami majdnem 3 hetes lesz... komolyan a mi időnkben még őszi szünet se volt, nemhogy 3 hetes téli szünet :D Valahogy ezt az időszakot még kihúzzák és utána max. bezárják a középsulikat, mert már van "értékelni" való teljesítmény. Majd 10-20 év múlva, ha valaki állást keres és megkérdezik, mikor végeztél? "Hát öhhm a 2019-2020-2021-es tanévben voltam diák" Erre a válasz na jó hagyjuk :D Ezek a tanulók most nagyot fognak szenvedni még emiatt a jövőben, mert nem lehet komolyan venni a tudásukat online meg össze-vissza tanulásokkal...
2020. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy a többi eus országgal mi lesz a jövőben.

Azért egy szlovákia sem egy dúsgazdag ország, hogy ne érezzenek meg ilyen jellegű korlátozásokat. Kíváncsi vagyok, hogyan heverik ki.

2020. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!