Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért nem érzi,...

Az ellenzék miért nem érzi, hogy ezekkel az akciókkal a kormány malmára hajtja a vizet?

Figyelt kérdés
Jakab krumplizsákos performanszára gondolok éppen. Nem gondolt ezzel bele Jakab, hogy a normálisabb fideszes szavazókat felháborítja ezzel a lenéző stílussal? Mert nem minden fideszes embert krumplival csábítanak el. Az ilyen akciókkal nem hinném, hogy szavazókat tudnának maguk mellé állítani, inkább még ellenszenvesebbek lehetnek. Mindezt mondom én is ellenzéki érzelműként, de elborzaszt, hogy az ellenzéktől csak ennyire telik. Egy nevetséges jelenet, nem a Parlamentbe való lenne, ez nem méltó a múltunk nagy politikusaihoz. Vajon egy Teleki gróf megcsinált volna egy ilyet, vagy egy Kállay? Komolytalan akció volt az én szememben, hiába szimpatikus emberként Jakab, de nem tudom komolyan venni, mint politikust.

#politika #választás #balhé #csörte #krumplikomédia
2020. okt. 28. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%

A "szép" szavak után,kénytelenek lemenni a kormányzati kommunikáció aljadék szintjére.

példa:

Boldog Karácsonyt!


(Mellesleg...Viktorka már akkor "tudta", a főpolgármestert?!? :) )

2020. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos az egész ellenzék ilyen komolytalan, súlytalan bagázs, pedig én is szívesen látnék a Fidesz helyett mást kormányon, de ezzel az ellenzékkel esélytelen lesz leváltani őket.
2020. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2


Hát ezaz.

2020. okt. 28. 14:42
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

”Jakab, hogy a normálisabb fideszes szavazókat felháborítja ezzel a lenéző stílussal?"


Szerintem gondolt, de nem volt biztos benne, hogy mind a három felháborodik. Lehet, hogy azt hitte csak kettő.

2020. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

#1 Úgy kezdődött, hogy VISSZAütött, ugye?

Annak a Boldog karácsonyt!-nak bizony előzmánye is volt ám. Ha szidom az anyádat és erre te nekem ugrasz akkor sem te leszel az aki kezdte a verekedést, nem?

Igen vicces aljadék szintnek nevezni hogy valaki nem süllyed le egy hazug mocskába hogy leálljon vele sarat dobálni. Igen fura értékítéleted van neked is meg a #4-esnek is.

2020. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

1.

A 2018. decemberi ellenzéki hisztit el tetszette felejteni:)


A kormányon én is szívesen látnék mást,de nem a roncskoalíciót!

2020. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

#5-ös!

Khmmm.

Köszönöm az erkölcsi lenézés beismerését!

Ritkán olvasható ez kormány párti oldalról!

A KORMÁNYFŐ(!),lealjasodott,az ellenfél szintjére!

PÉLDÁT mutatott!

Mit vártál ezután?


Még a végén azt is elismered,hogy a Fidesz kormányzat UGYANAZT csinálja,amit az előzőnyolcév!!!

:)

Szeretnél kimászni ebből?!?

Írd! :)

2020. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Ooo te nagyon nem ismered a magyar országgyűlés történetét, vagy valami nagyon romantizált kép élhet benned a régmúlt politikusairól.

Szerintem, ha ez sérti a fideszes szavazok lelkét, akkor tán nekik kellene számonkérniük a választott pártjukon, hogy kerüljék a kurvázást, jachtozást, krumplin való szavazatvásárlást.

A jelenlegi ellenzék nem épp egy dicséretre méltó társaság, de ne szépíts, a kormány oldalon sem Teleki grófok vannak, hanem rezsi ogrék.

2020. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8


Leírtam, hogy nem vagyok fideszes. Minő kár, hogy aki kritikát fogalmaz meg, egyből a Fidesz embere lesz.

2020. okt. 28. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

A múltkor már az ellenzéki politológus, Ceglédi Zoltán is lehordta a sárgaföldig a krumplizó idiótákat (politikusokat és kommentelőket egyaránt), de úgy tűnik, rá sem hallgatnak.

Amúgy már csak azért is röhejes ez a krumplizás, mert ha a "jutalmazottak" eleve fideszes szavazók lennének, akkor nem lenne szükség a zsák krumplira. Mivel azonban ezeket egyáltalán nem érdekli a politika, ideológiáról, vagy világnézetről tán még nem is hallottak, csak a kézzel fogható "adományokkal" lehet őket szavazásra bírni (ossza akár az MSZP, akár a DK, akár bárki más).

2020. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!