Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak ennyit tud a kormány?...

Csak ennyit tud a kormány? Szigorítja az egyébként is értelmetlen maszkhasználatot?

Figyelt kérdés

Ennél röhejesebb formája nincs is a válság "kezelésnek". A maszk az olyan mint felhasználónév: admin, jelszó: 12345 a COVID nézőpontjából, úgy áthatol a sokkal nagyobb átmérőjű szöveten, láttam animált videókat is róla de mind1.

A legnagyobb röhej az, hogy csak ennyit tud tenni ez a szerencsétlen bagázs. Szigorítja a maszkhordást, zenés-táncos helyeken és éttermekben is (kivéve evés-ivás közben) xxD

És még így is minket viselt meg gazdaságilag az egyik legjobban a COVID, amikor érdemi intézkedést nem is tettünk a tavaszi 1,5 hónapot leszámítva, ami mindenhol így volt a világon.



2020. okt. 29. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Újabb okoska. Léphetünk tovább. Eltévesztetted a házszámot ez nem Gődény csoportja 😂
2020. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem unjátok még a napi százötven mindmeghalunklegyenkarantén rettegést? Maradj otthon és ennyi!
2020. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Csak ennyit tud. Vagy csak ennyit akar. Nehogymá leálljon a gazdaság, oszt csökkenjen a GDP! Meg különben is: hulljon a férgese, azoknak már nem kell nyugdíjat fizetni.
2020. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen sajnos egyelőre csak ennyit. Érdd be vele! Jobb mintha semmit se tennének mint tavasszal a türkmének, fehéroroszok...
2020. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ezt én sem értem Svédország is gazdaságilag rosszabbul teljesített, mint a szomszédai. Az emberek egy idő után elkezdenek félni, és nem mennek sehova, de a szórakozóhelyek, üzletek nyitva vannak és fizetik a rezsit, nem biztos, hogy gazdaságilag ez a jobb....
2020. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Miert mit csináljon tobbet? Kohogjon helyetted?
2020. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

A maszk pont annyit véd, hogy a katasztrófától két lépésnyire legyünk.


Kell, sajnos minden más lehet nagyobb károkkal járna, így másodjára.

2020. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

"... láttam animált videókat is róla de mind1."


Milyen animációt készítsek a vírusról?

Olyat, amelyik megeszi a maszkot? Vagy olyat, amelyiket a kis csápjaival férehajtja a szövet szálait? Vagy olyat, amelyikben kézenfogva kikerüli a maszkot a szerelmes víruspár?

Elmondod a koncepciót, leteszed az pénzt és néhány egyeztetés, után kb. 2 hét múlva megkapod az animációdat.


És ma láttam az ősrobbanásról egy képet.

Bámulatos, hogy hol tart ma már a tudomány!

2020. okt. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
A maszk semmit nem ér, teljesen felesleges. De még ha érne valamit, akkor is felesleges lenne, mert a covid kb. annyira súlyos, mint egy nátha.
2020. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Kínában hogyan sikerült megfékezni?
2020. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!