Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politikát, politikuso...

A magyar politikát, politikusokat egy az egyben a kukába kéne hajítani?

Figyelt kérdés
Szerintetek is az összes magyar politikus úgy ahogy van, megérett a "cserére"? Fidesz, ellenzék és a többi....

2020. okt. 30. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, elmehetnek a p#csába minden
Kormánypárti birka vagyok, csak az ellenzék menjen
Ellenzéki birka vagyok, csak a Fidesz menjen
Mindenki jó helyen van ott, ahol van
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Minden politijus csak a saját pénztárcájáért harcol.
2020. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Minden normalis ember a sajat penztarcajaert harcol.
2020. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt látom a szavazásból, hogy te birka vagy, csak nem tudod eldönteni hogy ellenzéki vagy fideszes birka. de miért kellene erről - hogy te milyen birka vagy, nekünk szavazni? Miért nincs ott olyan, hogy szimplán birka vagy aki másoktól várja el hogy még a politikai helyzetét is megszavazzák?
2020. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem, én egyik sem vagyok. Én az elsőre szavazok, mehetne mindegyik a francba.
2020. okt. 30. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. egy kezemen meg tudnám számolni, hány olyan politikus van ma a magyar közéletben, aki vállalható és szívesen látnám egy új kormányban. A 99%-uk mehetne a francba, de leginkább börtönbe. Jobbos is, balos is.
2020. okt. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!