Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali magyar politikusok...

A baloldali magyar politikusok miért hazudnak folyton kint Magyarországról? Ők vajon az életben is ilyen mentalitással élhetnek a saját családjukkal, barátaikkal szemben?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom mostanában ezen.

Elhiszem, hogy csak úgy tudnak újra a kormányon lenni, ha rossz színben tűnteik fel Magyarországot, hogy itt minden rossz, de ezeket sorozatosan hazugságokkal teszik, alaptalanul.

De nem erre szól a fő kérdésem, hanem arra, hogy ezek az emberek a való életben hogyan viszonyulhatnak a saját gyerekükhöz, családjukhoz, barátaikhoz? Vajon el ketté tudják-e választani azt a fajta viselkedést, amit a politikában visznek véghez, és amit a civil életükben..

Nektek mi a véleményetek erről?



2020. máj. 27. 11:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
- el (elírtam)
2020. máj. 27. 11:55
 2/20 meszike91 ***** válasza:
64%
Mit hazudnak?
2020. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Ne foglalkozz veluk, azzal teszed a legjobbat. Bolond lyukbol bolond szel fuj!


Partallastol fuggetlenul UNDORITO ahogy viselkednek!


(ettol fuggetlenul vannak szavazoik, tehat csinaljak csak nyugodtan)


Szavazaskor kell az ilyeneket "jutalmazni"!

2020. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
15%

#2. Pl. hogy Magyarországon a veszélyhelyzet idején nem ülésezik a parlament és Óóóórbán diktatúrát épít.

Talán Szijjártónak az interjúját nem kell ide linkelnem, de azért mégis ideteszem:

[link]

2020. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Szélütött Bettinának is volt egy húzása. Azt hazudta a német köztévének, hogy Magyarországon az EÜ-ben dolgozók nem kapnak felszerelést, és hogy ő meg a haverjaik osztogatják nekik a maszkokat. Még fel is vettek egy ilyen jelenetet, amikor a Szélütött átadott maszkokat valami ápolónak egy EÜ-s intézményben.
2020. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Honnan lehet tudni, hogy valami kritika igaz? onnan, hogy a fideszesek hazugságról beszélnek, csak éppen nem tudják alátámasztani semmivel. Én ezerszer inkább hallgatom a baloldali "hazugságokat" mint a fideszes "igazságokat". Fun fact: azért mert az állítólagos hazugságok igazak, az állítólagos igazságok meg nem.
2020. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Pl. hogy Magyarországon a veszélyhelyzet idején nem ülésezik a parlament" - ezt ki és mikor mondta?


"Azt hazudta a német köztévének, hogy Magyarországon az EÜ-ben dolgozók nem kapnak felszerelést" - belinkeled, hogy mit mondott pontosan? ha német köztévé, akkor meg kell, hogy legyen a neten.

2020. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2020. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%

Szélütött Bettina német köztévés hazudozása:

[link]



Szijjártó esete a CNN álhírgyárral:

https://www.youtube.com/watch?v=DuCx7ZyUnfY

2020. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Tudjátok az a baj, ezzel a köztévés "ámokfutással", hogy minden igaz belőle, az egészségügyi intézmények csak borzasztóan korlátozottan rendelkeztek védőfelszereléssel, tudom mert ismerek orvost, beteghordót tehát több forrásom is van. De tudom-tudom azok mind balliberálissorosügynökökvoltakakiketpénzeltek és nem mutogatták nekem röhögve a "védőmaszkot" amin szó szerint át tudott köpni.

Az igaz, hogy azóta javult a helyzet, de áprilisban még így volt. Konkrétan volt olyan kórház, ahol szó szerint elfogyott több osztályról a kézfertőtlenítő egy időre, mert a kormány nem lépett és mások fölvásárolták.

2020. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!