Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek várhatóak korlátoz...

Szerintetek várhatóak korlátozások? ha igen milyenek, es mennyi időn belul?

Figyelt kérdés
nem vagyok annyira otthon a politikában, igy inkabb csak az erdekel, “mennyi idom van meg kihasznalni” ezt az adott korlatozasok nelkuli idoszakot most
2020. okt. 31. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz már több, Orbán elmondta tegnap, hogy a jelenleg érvényben lévőket kell szigorúan betartani!
2020. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Várhatók. Pl. hetente csak 2 kérdést írhatsz ki a GYK-ra. Ez ettől a pillanattól érvényes!!!
2020. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

így van, nem jelentene semmit...az emberek fele pont leszarja az egészet...tökmind1, mit tiltassz meg nekik. a másik fele meg többet is tesz, mint kell(ugye azok az idióták például, akik maszkban vezetnek egyedül az autójukban...)


ennél jobban nem lehet lassítani...továbbra is mindenkinek saját magát kell felkészíteni arra, hogy esetleg elkaphatja bárhol...aztán egyszer, ha végül megunják, majd kidobják a megfelelő vakcinát...túl kell élni, ennyit lehet tenni.

2020. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
33%
Nem ártana. 3908 új fertőzött, miközben a találati arány már 23% fölött van. Szépen hangzik az, hogy eztán majd szigorúan veszik, na de ki?
2020. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

"(ugye azok az idióták például, akik maszkban vezetnek egyedül az autójukban...)"


Én is szoktam egyedül maszkban vezetni. Pl amikor átmegyek egyik boltból a másikba. Azért nem mindig, mert én olyan "idióta" vagyok, hogy ha levettem, akkor nem veszem fel újra egy bolttal odébb, hanem húzok másikat. Ha nincs nálam, vagy nem elég, akkor nem veszem le addig, amíg nem végzek. Ártok vele valakinek?

2020. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

van, aki egy éve hordja ugyanazt a maszkot, aztán annak se lett idáig semmi baja.


amúgy sem hinném, hogy például bármivel higiénikusabb lenne az arcodon tartanod feleslegesen annál, mint mondjuk ha az álladra húznád, vagy az autóban leteszed, a kosz meg a por ugyanúgy éri, de te tudod...

2020. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem elég már a maszkhordás.
2020. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
7. igen, már fóliába kéne csavarni az emberek fejét.
2020. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

"amúgy sem hinném, hogy például bármivel higiénikusabb lenne az arcodon tartanod feleslegesen"


Újra megkérdezem. Ártok vele valakinek? Én így szeretem, így csinálom. Aki meg szívesen teszi fel azt a maszkot, amiben a nyári izzadsága is benne tanyázik, váljon egészségére. Fehérneműt is cserélek naponta, sőt, van, hogy többször is, pedig vannak, akik napokig elvannak ugyan abban. Ki így, ki úgy. (Amúgy miért ne lenne higiénikus, hogy rajtam marad két bolt között?)

2020. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
hordjad, nekem tökmind1...csak hogy nem mindenki azért hordja, amiért te...hanem mert még mindig nem fogták fel, hogy a maszk nem őket védi, és azt hiszik, hogy az autó szellőzője is a koronavírussal bombázza őket, amit ezzel a papír vagy gézdarabbal majd ki tudnak védeni...
2020. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!