Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen új intézkedésekre...

Milyen új intézkedésekre számítottok? Kedd és szerdán tárgyalnak a további szigorításról.

Figyelt kérdés

[link]


Kiemelték az iskolák nyitva maradnak. Ti hisztek ennek, tavasszal is reggel még ezt nyilatkozták, majd este bejelentették, hogy bezárnak az iskolák.

De a kérdésem, hogy ti mire számítotok? Szerintem nem lesz kijárási korlátozás, meg semmi komoly, csak korlátozzák, hogy nem mehetnek az emberek sportrendezvényekre, egyéb nem gazdaságot nagy mértékben befolyásoló tényezőket szigorítanak véleményem szerint.



2020. nov. 2. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vásárlási idősáv (még) nem lesz.
2020. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
#1 Pedig szerintem sajnos pont, hogy az lesz.
2020. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Iskolazar lesz.

Senki nem emelte ki hogy nem lesz csak hogy jo lenne nyitva tartani.

2020. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy lesz iskolazár.


Pontosan, hogy úgy esett erről szó, hogy "fontosnak tartják az iskolák működtetését"



Persze arról külön már nem esett szó, hogy most ez az egész közoktatásra igaz vagy csak általános iskolára de nekem gyanús, hogy ilyen komoly intézkedések jöjjenek.


Az még jobban fura, hogy miért pont ma és miért nem várják meg a holnap nagy meccset? :D


Szerintem itt megint valami tingli-tanglizás lesz.


Előre fogadok egy tizesbe, hogy azzal fog nyílni a mai beszéde, hogy az országnak működnie kell. :D

2020. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azon se lepődnék meg, ha semmi extra nem lenne.

De sztem idősáv az tuti lesz, sulizár alsóban egészen biztosan nem, felsőben, gimiben max hibrid. Egyetem online. Sulikban, tanórán is maszk kötelező.

Nem élelmiszer, drogéria, gyógyszertár lehet, hogy rövidített nyitvatartás. Este 10től reggel 6ig kijárási 65 felett. Ezeket el tudom képzelni, de ma már semmi nem elképzelhetetlen.

2020. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt ma bármi megtörténhet :D



Egyébként nem tudjátok hol vetítik majd? Csakmert M1 be van kapcsolva de nincs kint oldalt piros színnel, hogy hamarosan bejelentés lesz pedig már a korai esti órákba lépünk 10 perc múlva.

2020. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!