Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi bécsi eset után...

A tegnapi bécsi eset után igaza lett végül Lézer Dzsoninak, hogy Bécs mennyire veszélyes hely?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2020. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Végül igaza lett, lehet, hogy Dzsoni Mester médium látja a jövőt??? :o
2020. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Több ott a terrortámadás mint nálunk. Erre folyton azt olvasom a ballibsi hozzászólóktól, hogy a tüdőrák veszélyesebb, mint az, ha valaki felrobban melletted Soprontól 70 kilométerre.
2020. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Döntsd el magad:

[link]

2020. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szóval ballibsi az aki szerint veszélyesebb a tüdőrák 🤣 Akkor én is ballibsi vagyok, mert szerintem is veszélyesebb, sőt még autóba ülni is veszélyesebb mert hatványozottan többen halnak meg európában autóbalesetben mint terrorizmus által.
2020. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, hogyan lenne? Csinált egy iszlám ellenes propaganda videót. Kb. arról volt ott szó, hogy a muszlim nők nem beszélnek németűl, igen mert kísérő nélkül ha ki is mehetnek az utcára férfival nem állhatnak szóba. Persze, hogy nem értettek szót.


Akkor sok a kosz meg a piszok.. Medinában nincs szemetes eldobják a szemetet majd akiknek az utcaseprés a feladata azok felszedik, igen, ott nincs központi hulladék gyűjtő edény mint nagy neves iszlám városokban sincs. Ebből látszik, hogy annyira nem tartják tiszteletben mások vallását a osztrákok, hogy nem takarítanak abban kerületben. Iszlámmal semmi gond nincs a béke vallása, csak a sok hitetlen félrefordítja és nem értelmezi úgy mint ahogy azt kell.

2020. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
#5 pont ez az. Tegnap 9 ember halt meg az utakon, tegnap Bécsben 4 ember halt meg terrortámadásban, tele van az utóbbival a média a magyar autóbaleseteket meg össze vissza ollózva találtam meg. De arról ne is beszéljünk, hogy hányan haltak meg rákban pl. arról hol van a vezető cikk?
2020. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
65%
#6. Akkor tanulják meg, hogy a szemetet nem a földre dobjuk és tanulják meg, hogy az asszony nem tulajdon, amit bezárva tartunk. Elvégre ők a vendégek Bécsben/Európában, vagy te úgy gondolod hogy mi alkalmazkodjunk hozzájuk?
2020. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát a vezető cikk határozza meg, hogy mi veszélyesebb? Értem XD
2020. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hol és ki írta hogy iszlámok az elkövetők?


Sehol senki.

2020. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!