Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap is várható bejelentés?

Holnap is várható bejelentés?

Figyelt kérdés
Kétnapos kormányülést tartanak, ma volt az egyik, holnap a másik. Akkor holnap is jönnek az újabb intézkedések?

2020. nov. 3. 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amúgy tegnap még azt mondta a Gulyás Gergely, hogy ma meg holnap hozzák meg a szigorításokat. Igazad lehet kérdező, szerintem a hatalmat már megkapták hozzá, holnap is szigorítanak valamin. Komolyan!
2020. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, e felé irányult a kérdésem. Talán csütörtökön kormányinfó a gulyás levessel, ott valamit majd makognak még :)
2020. nov. 3. 20:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Én kicsinek tartom azt esélyt rá, hogy ilyen korlátozásokat holnap még bejelentsenek( bár egy otthoni tanulásnak örülnék xd). Holnap valszeg kitalálják a részleteket(vagy ezt még este), meg megtartják a szokásos ülést minden más ügyben is.
2020. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen, az online oktatás.. na az az a dolog, ami ha nem holnap, majd valamikor tuti lesz szerintem
2020. nov. 3. 22:06
 15/20 anonim ***** válasza:
Az iskolák nem zárnak be. Sorry. Már tegnap megmondta Gulyás!
2020. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Valószínűsíthető, hogy iskolabezárások nem lesznek, mert a miniszter határozottan fontosnak nevezte, hogy az oktatási intézmények nyitva maradjanak."


[link]

2020. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondták Ausztriában is. Mégis bezártak a középiskolák. Teljes iskola zár nem lesz, az általános sulik nyitva maradnak. A középsulik meg zárva ahogy Ausztriába is. Ott is azt mondták, hogy az iskolák nyitva maradnak, DE A GIMIK BEZÁRNAK.. ellentmondásos picit
2020. nov. 3. 22:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem lesz iskolabezárás. Minden reggel egy iskola előtt megyek el, ami egy zsákutcában van. Az emberek mégis a kapuig viszik a kölykeiket a kocsival, közben a következő félművelt szülő meg sem várja, hogy az előző okostojás kitolasson, a lehető legközelebb viszi a kölykét az iskola kapujához. Na ezt szívesen kihagynám a reggeli rutinomból.
2020. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem hogy iskolabezárás nem lesz, de a tegnap elhangzott bezáró szórakozóhelyekről sincs egy szó sem a Közlönyben. Szóval csak járt a szája a miniszterelnöknek, abból sem lett semmi!
2020. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es nem igaz, és most nem védeni akarom, mert én se szeretem a fideszt, de a bulihelyeket bezárják
2020. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!