Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor jelenik meg az AMD HD...

Mikor jelenik meg az AMD HD 8xxx széria? Hivatalos bejelentés már van? Ha nincs akkor mikorra várható? Április, május?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A varázsgömböm szerint április vagy május ;s

Amúgy lényegtelen mert mikor megjelenik még csak rá hónapokkal lesz érdemes megvenni, valamint szerintem egy hűdehatalmas árzuhanást se lehet várni az előzős szériában tekintve, hogy az AMD az aki vagy 3-4 alkalommal is olcsóbbá tette tavaly év végén a kártyáit.

2013. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából én a 7xxx-es sorozatot vennék, de most csak 7850-re telik és gondolom, ha ki jön a 8xxx-es sorozat akkor már a 7870 is bemegy 50 alá vagy környékére és úgy már azt tudnám megvenni, mivel tudtommal jóval erősebb, mint a 7850 és hosszútávon tovább bírná.
2013. jan. 26. 15:57
 3/5 Osynho ***** válasza:
63%
Olyan sokkal nem erősebb, amire kevés a 7850, arra 7870 is az. Egyébként a kis tesó tuninggal gyakorlatilag befogja a 7870-est (amit persze szintén lehet húzni, csak megemlítem).
2013. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bibi ott van hogy a HD 7870-es kis tuningal mar nagyon elhuz a porbafingo 7850-es kis tesotol.
2013. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Osynho ***** válasza:
Végigolvastad a hozzászólásomat?
2013. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!