Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma vettem meg az év hátralévő...

Ma vettem meg az év hátralévő részére a parkolóbérletemet... erre holnaptól megint ingyenes a parkolás. UGYE AKKOR VISSZAADJÁK A PÉNZEMET, AMIT ENNEK AZ INTÉZKEDÉSÜKNEK KÖSZÖNHETŐEN FÖLÖSLEGESEN ADTAM KI!?!?!?!?!?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9, nagyon nem azonos a kettő.

Én megvettem a bérletem, és már ma reggel nem találtam a szokásos helyen üres parkolót fél nyolckor. Aki eddig lerakta a város szélén, az most bejön a belvárosba... (nem Bp, vidéki megyeszékhely).

2020. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mekkora problémák ezek.. ezrek haldokolnak a kórházakban , de neked 100 méterrel odébb kell megállni.. hihetetlen mennyire érzéketlenek az emberek.
2020. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy én kórházba mennék (és megyek is) dolgozni. ÉS igen, probléma, hogy fizettem, nem keeset, és 12 óra meló után mászhatok két perc helyett tízet.
2020. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!