Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Horthyról?

Mit gondoltok Horthyról?

Figyelt kérdés
Inkább pozitív vagy inkább negatív szereplője a magyar-, illetve az európai történelemnek? Miért?

2020. nov. 4. 16:40
1 2 3
 21/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
20%
Ez nem leegyszerűsítés, és tököm tele van a relativizálókkal, csak mert előkelőség volt. Egy átlagos gyilkosnál sosem merül fel senkiben, hogy lehetne pozitívan értékelni a tevékenységét. Aki ártatlan civilek meggyilkolásáért felelős, az bűnös, rossz, negatív, akkor is, ha voltak pozitív intézkedései.
2020. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
Ne fáradjatok, emberek, nyilvánvaló, hogy Dominik sem tudja, miért kötelező gyűlölni Horthyt.
2020. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Már leírtam a 4-es válaszomban.
2020. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%
Vezényszavakat írtál, a liberálisok által kötelezően felmondandó mantrákat, konkrétumok nélkül.
2020. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
90%

Imádom az ilyen kötekedőket :D Ismerem a menetét, írok egy konkrétabb esetet, arra meg az lesz a válasz, hogy:

"akkoriban ez normális volt"

"bezzeg Gyurcsá... izé, Kun Béla meg így meg úgy"

"nem is ő tehet róla"

"legalább nemzeti volt"

"na és ez csak egy dolog"

"ezzel mi a baj?"


Minden amit írtam tény és nem vitatéma. Azon lehet vitatkozni, hogy az egyesek szerint nem negatív dolog, de ott már nyilván felesleges lenne egymást győzködni egy ennyire eltérő értékrendnél.


Ezek után mégis rendes leszek és írok egy konkrétumot, jó? Politikai elnyomással kezdtem, úgyhogy legyen onnan egy:


Erősen korlátozta az általános választójogot (bevezetett vagyoni cenzust, műveltségi cenzust, korlátozta faj, nem és életkor alapján... stb.)

2020. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"Erősen korlátozta az általános választójogot (bevezetett vagyoni cenzust, műveltségi cenzust, korlátozta faj, nem és életkor alapján... stb.)"

És ebben mi a rossz?

2020. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
90%
Na ugye :D
2020. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Dominik, kicsit beleástam magam a témába, neked köszönhetően, most már egyetértek veled.
2021. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!