Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most el tudjuk dönteni, hogy...

Most el tudjuk dönteni, hogy létezik-e a koronavírus azaz vannak még koronaszkeptikusok?

Figyelt kérdés

Ismert hogy Boldogkői, Tamás Dr, drGödény stb mind vírustagadók. Szerintük nem létezik koronavírus. Sokan vannak még ilyenek pl https://www.youtube.com/watch?v=UxwxhvzdOrI&t=1005s


Nos, most hogy sorra halnak meg koronavírusban az emberek itthon is. Minden nap rekordot dönt az elhalálozások száma és fertőzöttek magas száma. Orbán Viktor elmondta hogy decemberre megtöltik az összes korházat koronavírusossal és kiűrül hazánk kapacitása utána már nem is tudom hol tudják elhelyezni a koronavírusosakat. Mindezek után hisz még abban valaki hogy nem is létezik a koronavírus? Mondana pár szót az érvére?



2020. nov. 5. 19:01
A kérdező szavazást indított:
A koronavírus nem létezik, csak egy átverés
Létezik a koronavírus
Régebben nem hittem benne, de már nem is érdekel
64 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
28%
Nem létezik.
2020. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
De ezek után mégis mivel érvelsz ellene? Nem hatnak meg a számok? Nem látod a pusztítást körülötted? A Fb-on haldoklók beszámolói? Mégis mit mondasz mindezekre?
2020. nov. 5. 19:12
 3/65 anonim ***** válasza:
25%
Nem érvelek ellene. Én még sehol sem találkoztam olyannal aki ezt megkapta volna. Épp ezért meggyőzni sem tudsz.
2020. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
43%
Van baj a buksiban. Feltételezem, hogy "Tamás Dr" alatt dr. Tamasi Józsefre gondolsz. Ő és Dr. Gődény nem tagadják a koronavírust, csak úgy vélik, hogy a média és a hatalom eltúlozzák a jelentőségét, és indokolatlanul vezetnek be korlátozásokat. Boldogkői Zsolt pedig olyannyira nem vírustagadó, hogy teljes mellszélességgel kiáll a vírushisztéria mellett.
2020. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
62%

3-as! Esetleg akkor bővítsd az ismeretségi körödet, nekem kapásból hat ismerősöm van, aki vagy már túl van rajta, vagy éppen most szenvedi magát át rajta.

Egyik "kedvencem" a főnököm, aki hozzád hasonlóan vírustagadó "ez csak egy kis nátha, úgyse igaz, meg én nem kapom el blablabla" -aztán két hétig volt kidőlve 38-39 fokos lázzal és azt mondja, hogy még mindig olyan mint a mosott szar, pedig már negatív a tesztje, de ő legalább már hisz benne.

2020. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Az ugyanaz. Tagadják ők csak nem mondják. Azzal tagadják hogy ellenzék a korlátozó intézkedéseket, hiszen nincsen vírus. Ha szerintük lenne, nem elleneznék mert azok védenek tőle


Egyébként több FB accot ismerek akik koronavírusosak lettek 30 valahány évesen és intenzívre tolták őket szóval...

2020. nov. 5. 19:36
 7/65 anonim ***** válasza:
36%
"Tagadják ők csak nem mondják." :DDDD
2020. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Azzal hogy a védekezés eszközeit vonod kétségbe burkoltan tagadod a vírust, hiszen egy vírust csak így lehet megfékezni. Most van annyira diplomatikus hogy nem mondja ki szavakkal, hogy kérem a koronavírus nem létezik, mert sokaktól elfordítaná magát. Ennyi esze van
2020. nov. 5. 19:46
 9/65 anonim ***** válasza:
23%
Öcsisajt, te még trollnak is gyenge vagy. Van pár tapasztaltabb kollégád az oldalon, legalább tőlük tanulj!
2020. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
47%

Nem bizonyított a létezése, nincs meg valójában a gold standard, ezt sajnos a laikusok nem tudják, mert a nem laikusoknak vagy nem érdeke, hogy tudjuk vagy nem mernek ennek hangot adni, mert látják mi történik azokkal akik szólnak! Nem izolálták ezt a vírust, hanem PCR eljárással találtak valamilyen töredékeket amit ennek a vírusnak a részeinek vélelmeztek, azokat betáplálták egy számítógépes programba ami kiegészítette a hiányzó részeket egész vírussá és ezt a számítógépes valamit konszenzussal kiáltotta ki egy csapat a sars-cov2-nek!!! Ez csalás: [link]


A papayára is pozitív nevetséges módon 45 ciklusos PCR tesztek eredménye, az azokkal előidézett félelem és pánik tombol és nem a járvány.

2020. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!