Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet-e,hogy karácsonyra...

Igaz lehet-e,hogy karácsonyra már túllehetünk a járvány nehezén?

Figyelt kérdés

Orbán szerint karácsonykor már ismét lehet majd nagyobb családi rendezvényeket tartani.

Igaz,még ellenszerünk sincs,és a vakcina széles körben csak tavaszra lesz hozzáférhető.



2020. nov. 12. 07:39
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
64%
Ja, Dr. Pócsot is kirúgták a munkahelyéről a nagy szólásszabadság közepette:D
2020. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
17%

dr. Gődény és dr. Tamasi, egy patikus és egy természetgyógyász, egyik sem vesz részt koronavírusos betegek kezelésében, viszont mind a kettő "alternatív gyógyászati" szerek forgalmazásából él, és már a járvány előtt is az orvostudomány-ellenes konteók fő terjesztői közé tartoztak a magyar interneten. Azta, milyen egybeesések vannak.


#31-es, tudom, igazad van, mindig beugrok az ilyeneknek, egyszerűen nem bírom megállni, pedig tudom, hogy csak az időmet vesztegetem.

2020. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

Azt írtad, sok millió egészségügyi dolgozóból nem áll ki senki. Én ellenpéldákat hoztam, ennyi.

Amúgy kötelezővé tenném mindenkinek ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=WTIgoWUH9Mo

2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
22%
Ja most nézem csak, a Pócs is nagy természetgyógyászat fan, 5G ellenes aktivista, politikus... kezdek valami mintát felfedezni itt.
2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy írtam, ők

a, nem dolgoznak a koronavírusos betegekkel

b, csak azt állították, hogy nem hisznek a vírusban, nem azt, hogy milliókat ölnének meg a kórházakban világszerte, mert ugye az utóbbit bizonyítani is kéne, az meg már nehezen menne

c, konkrétan mindketten konteóterjesztésből élnek már évek óta.

2020. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
42%

a, A velük vitázó Boldogkői sem.

b, Hazudsz. Nem állították, hogy nem hisznek a vírusban.

c, Az igazság terjesztéséből élnek. Vannak még páran olyan orvosok és egészségügyi dolgozók, akiknek a hippokratészi eskü fontosabb, mint a gyógyszergyárak és egyéb hatalmak akarata.

2020. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
22%
És még milyen jól megélnek az "igazság" terjesztéséből. Milyen fura, hogy mindig csak azok állnak elő a bizonyítékokat gyanúsan nélkülöző igazsággal akiknek anyagi érdeke fűződik hozzá, a másik 99.9% nem. Hmm...
2020. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit mondok erre: nézd meg a videót, érveljenek ők helyettem!
2020. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
22%

Bocsi, de nem áldozok 45 percet az életemből ilyen bohóckodásra, elég sarlatánt hallgattam már végig. Ha vannak releváns dolgok abban amik elhangzottak írd le, ha nem írod akkor minden bizonnyal nincsenek. Ennyi.


Mégegyszer utoljára: ha szerinted egy világszintű összeesküvés zajlik több millió résztvevővel, akkor lennie kell legalább pár embernek aki konkrétan be volt avatva, és előállt bizonyítékokkal (leletekkel, zárójelentéssel,) hogy "erről az ágyról egy kritikus beteget kidobtunk, hogy egy náthával fektessünk oda valakit." Akár anonim módon is, ha fél a megtorlástól, amennyiben vannak hiteles bizonyítékok. Ha ilyen nem létezik, akkor egyértelmű, hogy az agyrémed csak kitaláció.

2020. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Andizsuzsi ***** válasza:
41%

37!


Gődénynek gyógyszertárai vannak, 2018-ban az ország kedvenc patikája a nagykállói Igazgyöngy Gyógyszertár volt. Mennyire hiteles akkor az ő "igazsága"?

2020. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!