Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet-e,hogy karácsonyra...

Igaz lehet-e,hogy karácsonyra már túllehetünk a járvány nehezén?

Figyelt kérdés

Orbán szerint karácsonykor már ismét lehet majd nagyobb családi rendezvényeket tartani.

Igaz,még ellenszerünk sincs,és a vakcina széles körben csak tavaszra lesz hozzáférhető.



2020. nov. 12. 07:39
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
25%
Semennyire. Mi a fenétől lenne hiteles? Se nem szakértő, se nem kezel koronavírusos betegeket. Ennyi erővel az ország kedvenc fodrászát is megkérdezhetnénk. (Bocs, nem, a fodrász hitelesebb, mert ő nem árul kígyóolajokat az orvostudományból kiábrándult ügyfeleknek.)
2020. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
33%

Egyik reggeli válaszoló vagyok.


Látom, napközben fölébredtek a lepontozók is, pedig szerintem tárgyilagos voltam.


:DD

2020. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy oylan kérdés amire senki sem tudja a választ előre.
2020. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
39%
43! De lehet tudni, hogy nem...ez egyszerű matek, csak az itteni konteósoknak az nem megy.
2020. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
59%

A járványtagadó meg mindentagadók szellemi képességeiről egy történt, mondom ezt azoknak pl. 27-29, aki itt próbáél velük ép józan eszű érveket felhozni, meg rákényszeríteni őket valami gondolkodásra, szóval én találkoztam itt egy udvari bolonddal, aki konkrétan közölte, hogy a maszk tönkreteszi az immunrendszert, mert megvéd mindenféle, baktériumtól meg portól, de a koronavírustól nem! Sőt közölte, hogy az ő étele és itala -már ha a logikáját követjük nem is érintkezik porral, mert az úgy a levegőben nincsen szerinte, és mindenki 0-24-ben maszkot hord...

mikor rámutattam, mekkora hülyeséget beszél, jött a sivalkodás, hogy érvelésihibaérvelésihiba, igen van érvelési hiba, nála, csak nem akarta elfogadni.

Tehát értitek, ezek ennyire hívők, ezek hinni akarnak abban, hogy nekik van igazuk, valakinek hiszik magukat azáltal, hogy "megfejtik a nagy gazdaccaágivilágháttérösszeesküvést" -ezt itt is láttuk- közben meg buták, tájékozatlanok. Ennyi, ettől hiszik magukat valakinek, hogy nekimenetnek náluk okosabb emberek munkásságának.

2020. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
35%
Az eddigi matek is nagyon bejött, ahány matekos számítgatás volt eddig nem csak itt hanem mindenfelé...
2020. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
32%
Az utolsó válasz után egy hónappal látjátok mennyire "bejött" a víruskonteós majd "Karácsonyra enyhítenek, mer' kell a gazdaságnak" című marhaság, amit itt nyomott pár szerencsétlen, minimum január 11-ig marad minden, ahogy az várható is volt. Ezért írtam, hogy hülyeséget beszélnek, nem is lett igazuk, inkább az a szomorú, hogy hány bolond van, aki be is vette meg felpontozta.
2020. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, hány olyan korlátozás van most érvényben, ami miatt csökkenne a hipermarketek és a multik forgalma?
2020. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

47


Nem is az itt a fő kérdés, hogy mi lesz nyitva és mi nem lesz... kit érdekel?


Viszont a sok zöld egyértelműen mutatja, hogy az emberek jó része be is tartja a dolgokat, de észszerűen próbál gondolkodni, miközben a médiumok a forgószínpad növekvő sebességével kavarják a sz@rt.

2020. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!