Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy végre rend van az országban?

Figyelt kérdés

Végre nem fogunk arról, hallani, hogy drogos fiatalok, alkoholista családapák úgy jönnek-mennek a városban éjszaka nagy hangosan, mintha övék lenne az egész. Sem arról, hogy "bizonyos emberek" az este arra menő idős bácsikat/néniket megtámadják, pár ezer forintért. Hanem szépen, mindenki otthon van a családjával!


Az neten linkeltek egy képet, amin az egyik városban hajnalban egy fegyveres katona áll, és vigyázza a rendet. Egyesek számára ez felháborító, nekem azonban nagyon tetszik. Az a katona ugyanis a rendet, a fegyvelmet jelképezi.


Nem lenne rossz, ha ezek a szabályok a járvány után is érvényesek lennének, mondjuk szombat-vasárnap, kijárási tilalom este 8-tól, hajnal 5-ig. Mivel eleget voltam az éjszakában, így kicsit sem sajnálom, hogy ez a szórakozóhelyek végét jelenti, aljas hely mindegyik.


Ti mit gondoltok?


2020. nov. 12. 08:56
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Vagyis péntek-szombat
2020. nov. 12. 08:57
 2/44 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
89%

"Mivel eleget voltam az éjszakában, így kicsit sem sajnálom, hogy ez a szórakozóhelyek végét jelenti, aljas hely mindegyik."


Hány éves vagy? Én 23 évesként még nem mondanám azt, hogy ez jó ötlet. A nálam fiatalabbak biztos egyetértenek velem. Arról nem beszélve, hogy van aki 40 évesen szeret kocsmába járni hétvégente, hétköznap pedig öltönyös ember.

Úgyhogy nem, nincs igazad. Nem lehet senkit sem a lakóházába kényszeríteni egy békehelyzet idején.

2020. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
TROLLKÉRDÉS!
2020. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
Ostoba kérdés
2020. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Nem lehet? És azt meg lehet csinálni, hogy a sok "bulizós" alak egy rakás rossz dolgot tesz a társadalomnak? :D


Az egész bulizós banda tele van alkoholistákkal, drogosokkal, ringyóskodó tinilányokkal, stricikkel, porostikkal, kötekedős alakokkal, kanos erőszakos pasikkal, tolvajokkal. Ezek alkotják a kemény magot.


És ezek éjfél után szabadon garázdálkodnak a városban. Aki munkából megy haza este, az most végre nyugodtan hazamehet, nem kell attól félnie, hogy pl. kötekedős cigány fiatalok a villamoson elveszik a telefonját.

2020. nov. 12. 09:09
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Rend van. Reméljük sokáig velünk marad a koronavírus Kappa
2020. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%
degenerált kérdés!!
2020. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Mint ahogy a példád mutatja, az otthoni besavanyodás sem épp előnyére válik az embernek.
2020. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%
Még egy "kérdés" ami miatt a hálàmat fejezhetem ki hogy elhagytam ezt a balkáni szemétdombot...
2020. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

"Az a katona ugyanis a rendet, a fegyvelmet jelképezi." Te egy varázsvilágban élsz, kedves Kérdező! A katona a háború, az ölés és a honvédelem, önfeláldozás jelképe.


"Mivel eleget voltam az éjszakában, így kicsit sem sajnálom, hogy ez a szórakozóhelyek végét jelenti, aljas hely mindegyik." Gondolom, mindegyikben voltál, onna származik ez a megalapozott (muhaha) véleményed.


"Nem lenne rossz, ha ezek a szabályok a járvány után is érvényesek lennének" Valóban nem lenne "rossz", hanem indokolatlan és ostoba lenne. Maradj otthon, amikor csak akarsz. Hála az égnek, a tájékozatanságodból származó gyávaságodat nem fogják ránk kényszeríteni.


"Ti mit gondoltok?" Hát, a kérdésed alapján a gondolkodásmódod nem valami differenciált, azt gondolom.

2020. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!