Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki a legrosszabb...

Szerintetek ki a legrosszabb magyar politikus?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
79%
#6: ezért érdekes össze hasonlítást lehetne hozni Orbán és Hitler politikája és elmeállapota közt, elég sok átfedés található.
2020. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
88%
Ki a legaljasabb politikus? Mert szerintem orbán az egyik legjobb politikus viszont, morálisan a legaljasabb mind közül.
2020. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
92%

"Orbán bizonyos szempontból nem rossz politikus, mert valahogy csak össze tudja fogni a táborát hosszú évek óta. Ez viszont még nem jelenti, hogy amit csinál, és ahogy kormányoz, az jó és helyes."


Az nem az ő dicsősége, hanem a sok sok hazugság és a nép ostobasága. Orbán rég lehúzta volna a rolót, ha nem neki lejtene a pálya és nyilvánosan felelnie kéne a tetteiért. A rabszolgatörvénbyes esetnél pl amikor ott volt élő adásban, olyan volt, mint egy riadt nyúl.

2020. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%

#13

Most is látszódott rajta, hogy nem magabiztos. Eddig olyan vagányul, meg zorallul hirdette, hogy minden frankó, a magyarok megeszik a koronavírust, de most hétfőn riadtságot fedeztem fel az arcán. De hogy mitől fél? Vagy a vírustól, vagy a néptől? Egy biztos, most nincs meg az a magyaros magabiztossága.

2020. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
83%

"Most is látszódott rajta, hogy nem magabiztos. Eddig olyan vagányul, meg zorallul hirdette, hogy minden frankó, a magyarok megeszik a koronavírust, de most hétfőn riadtságot fedeztem fel az arcán. De hogy mitől fél? Vagy a vírustól, vagy a néptől? Egy biztos, most nincs meg az a magyaros magabiztossága."


Ebből látszik, hogy nem magabiztosan választották meg, hanem így-úgy de be tudta húzni.

2020. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
33%
Magyarázza már meg valaki, hogy hogyan lehet Orbán rossz politikus, ha már sorozatban 10 (összesen 14) éve hatalmon van?
2020. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
92%
Orbi nem feltétlenül rossz politikus azért mert egy G. Sőt, ha nem egy féregként jött volna a világra akkor európa egyik legnagyobb, legjobb vezetője lehetett volna.
2020. nov. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
33%
16-os vagyok, le lettem pontozva, de még mindig senki se indokolta meg, hogy hogyan lehet Orbán rossz politikus ha ennyi éve hatalomban van...:D
2020. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy egy ilyen kérdésre az emberek nagy része az alapján válaszol, hogy ő kit nem kedvel. Pedig attól, hogy valaki nem jó ember, még lehet jó politikus.


Szerintem egyébként Dúró Dóra, Novák Előd, és társaik azok, akik politikusnak elég rosszak, mert nem tudnak higgadtan, indulatok nélkül politizálni, amitől inkább hisztis gyerekeknek hatnak, mint felelős politikusoknak.

2020. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
78%

1-es: Kövér egyértelműen!

Ő nem csak a legrosszabb, hanem a legbugrisabb politikus is!!!

2020. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!