Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nimmervoll Márk vagyok....

Nimmervoll Márk vagyok. Szeretnék a 2024-es önkormányzati választáson főpolgármesternek indulni. Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Az a tervem hogy le állítsam az emberek becsapását, olyan üzleteket létre hozni amelyek mindenkinek előnyösek, egységesíteni az ipari vállalatokat, környezet tudatosságot erősíteni. Szerintetek mennyi esélyem lesz Karácsony Gergely ellen? (már ha össze gyűjtök annyit hogy elinduljak).

2020. nov. 13. 00:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
24 leszek 2 hét múlva, de a választásra már 28. Az előzőnél nem értem mi volt a helyesírási hiba.
2020. nov. 16. 20:55
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy tisztában ez egybeírjuk-különírjuk dologgal.


"Az a tervem hogy le állítsam az emberek becsapását, olyan üzleteket létre hozni amelyek mindenkinek előnyösek, egységesíteni az ipari vállalatokat, környezet tudatosságot erősíteni. Szerintetek mennyi esélyem lesz Karácsony Gergely ellen? (már ha össze gyűjtök annyit hogy elinduljak)."


Helyesen: leállítsam. létrehozni, környezettudatosságot, összegyűjtök.


Remélem, 28 éves korodra érni fogsz még, és elkezdesz keményen tanulni és fejlődni, ha ilyen ambícióid vannak.

2020. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételt. Legközelebb oda figyelek. Sajnos nem tudom valóban mindenre a helyes leírást.
2020. nov. 16. 21:10
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Javaslom a helyesírás tanulmányozását nagyratörő terveid előtt! Eccerű vagy, te gyerek, nagyon! Osztán érettségid van-e már?

Ja: az odafigyelek is 1 szó :)

2021. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Van. De te sem írtad helyesen, mert egyszerű a helyes.
2021. febr. 19. 17:40
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom, az iróniát se érted :D
2021. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez egy teszt, mert azt hiszed ezt sem tudom. Nyilván gondoltam hogy direkt volt
2021. febr. 19. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!