Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nimmervoll Márk vagyok....

Nimmervoll Márk vagyok. Szeretnék a 2024-es önkormányzati választáson főpolgármesternek indulni. Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Az a tervem hogy le állítsam az emberek becsapását, olyan üzleteket létre hozni amelyek mindenkinek előnyösek, egységesíteni az ipari vállalatokat, környezet tudatosságot erősíteni. Szerintetek mennyi esélyem lesz Karácsony Gergely ellen? (már ha össze gyűjtök annyit hogy elinduljak).

2020. nov. 13. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Több mint 99%
90-99%
75-89%
60-74%
50-59%
35-49%
15-35%
4-14%
0.3-3.9%
Kevesebb mint 3.9%
16 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Aki egy ilyen közösségi térben teszi fel a kérdést, az nem érett a feladatra.

Semmilyen.

2020. nov. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

" egységesíteni az ipari vállalatokat"


Micsoda baromság ez?!

Jóságos Isten!

Tiszta kommunista lózung.

2020. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
"aki ilyen közösségi térben". Mi van? Akkor te ezt az oldalt olyan alantas közösségnek tartod?
2020. nov. 13. 00:41
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Nimmervoll - ilyen névvel akarsz te Magyarországon politikai karriert csinálni????
2020. nov. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Üdv Márk!!!

Óbudáról?!?

2020. nov. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem óbudáról. Igen, ilyen névvel, mert ez megmarad az emberek fejében. De nem ez a lényeg. Meg kell szünteti az elégedetlenséget, és tanulni a vissza jelzéseket, én úgy vettem észre akikkel politizálni szoktam, mind azt mondják ha ők lennének politikusok másképp csinálnák, de egy-két hét után lecseng. Én olyan választást szeretnék ahol normálisan lehet kampányolni, nem azt erősíteni hogy a másik mit nem tud, hanem hogy az adott jelölt miben jó. Az a lényeg hogy a város tatarozására, néhány helyen javítására szánt közpénz stagnáljon egy szinten, ameddig lehet, majd az inflációval párhuzamba nőjön. Ami jól működik azt meg meg kell tartani. Ne azt lássák az emberek a plakáton hogy olyan terméket reklámoznak amit direkt nem tökéletesen gyártanak csak hogy elromoljon hamarabb és vegyél újat. Bár ezért nem hiszem hogy egy polgármester a felelős ezért, de nem árt hangoztatni. Lesz még 4 évem felkészülni, és nem tagadom : szeretnék elöbre jutni, de nem csak magam miatt csinálnám.
2020. nov. 13. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Részletesebb programot tervezel közölni? A fentiekből nem derült ki sok minden. És miből gondolod, hogy éppen neked kell vezetned a fővárost?
2020. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert a fővárosban nőttem fel, van egy elképzelésem arról mi a teljesen ideális, nyilván nem mindenkinek ugyanaz, de a többséget meg lehet nyerni, fent tartani a normál kultúrákat, anyagiakat, és építkezni a kritikákból. Úgy érzem ezek nekem mennének.
2020. nov. 14. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj meg helyesen írni! Ha nem szeretnéd, hogy olyan gúnytárgy legyél, mint Schmitt Pali bácsi, erre is oda kell figyelned. Másrészt a fővárosban van a legtöbb értelmiségi: nekik nem elég, ha odalöksz valami hangzatos ígéretet: program is kell! Tudnod kell, hogy mit miből finanszírozol, hogyan biztosítasz az embereknek munkát, és a közigazgatási jogban is járatosnak kell lenned, akkor is, ha nincs jogi végzettséged. Aztán számolnod kell a téged lejáratni akaró ellenzékkel vagy akár a saját párttársaiddal is. Függetlenként ugyanis még kevesebb az esélyed, mintha valamelyik párt színeiben indulnál. Aztán nem árt idegen nyelveket beszélned se: az angol a minimum, aztán a német, hiszen Budapest több területén vannak német ajkú kisebbségek. Szóval gondold meg, mert polgármesternek lenni nem fenékig tejföl, főpolgármesternek meg még annyira se.
2020. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg hány éves vagy? Mert szerintem vagy egy tizenéves álmodozó ficsúr lehetsz, vagy egy vén "én mindenkinél mindent jobban tudok"-típusú nyugdíjas, aki a gyártószalag mellett öregedett meg.
2020. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!