Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit büntettek meg a kijárási...

Kit büntettek meg a kijárási tilalom megsértése miatt és hogyan és hol zajlott a dolog?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 23:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
40%
Senkit, egyelőre senki sem foglalkozik ezzel, de majd az az idő is eljön.
2020. nov. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
91%

Én még tavasszal lettem meg büntetve, nem a mostani tilalom alatt...az 75 ezer forint volt. Barátnőmnél voltam, kocsival késő este...haza akartam indulni és ahogy ki fordultam az utcából jöttek utánam, le villogtak.

Megkérdezték, hol voltam, hova megyek és miért, majd közölte a rendőr nem akar megbüntetni, mert a helyszíni bírság 25ezer, szóval feljelentést tesz ellenem, hátha akkor megúszom egy figyelmeztetéssel csak.....kb 1 hét múlva jött a levél, hogy 75 ezer forintot kell fizetnem.

2020. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
62%

Tegnap levillogtak mert este 20:30 körül bicikliztem. Tudtam, hogy nem tudom igazolni kint tartózkodásomat ezért menekülőre fogtam. Végül felhajtottam egy földútra ahova ők kocsival már nem tudtak utánam jönni. Elmentem egy darabig majd megvártam, hogy elmenjenek aztán vissza osontam és csendben hazáig sunnyogtam.


Így végül megúsztam a büntetést :DD

Amúgy a menekülés miatt még lehet be is vittek volna.

2020. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
Úristen egyedül bicikliztél 20.30-kor. Ezért levillognak. Szégyen-gyalázat. Bezzeg a csoportokhoz nem mennek oda.
2020. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
33%
Ezaz... Én se értem
2020. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azt nem értem mit nem fogtál fel abból, hogy nincs csavargás este
2020. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%

#6 Majd nehogy már egy 1500 fős faluba baj legyen, hogy kint biciklizek egyedül este.



Ennyi kijár, egész napi otthon tanulás után.

2020. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom 4-es,szégyen hogy itt tartunk.
2020. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
36%

7


Nem, nem jár ki. Ha biciklizni akarsz, akkor megteszed akkor, amikor szabad. Felfoghatatlan? Nem mész ki 8 után, akkor sem, ha előtte 48órát tanultál, akkor sem, ha piros hó esik. Felkellene már nőni

2020. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
69%

#9 Neked kellene már felnőni és rájönni, hogy attól mert odakint tartózkodol sportolás céljából nem fog jobban terjedni a vírus. Bőven elég lett volna a csoportosulásokat betiltani és a szórakozóhelyeket, kocsmákat bezárni. Hisz a "vírus tovább terjedésének a megakadályozása és az ebből eredendő egészségügy osszeomlásának a megelőzése a kormány célja", nem?


Csak éppen van előttünk egy "varázslatos" narancsköd aminek a túloldalán ott vannak a nyers tények, a ködben pedig az a világ amit csak a hozzád hasonló birkák érzékelnek. Akikbe szorult egy kis ész azok átlátnak a túloldalra és rájöttek, hogy ez a korrupt kamudemokrata állam már rég olyan stratégiát építget amelyekkel a népet jobban le lehet húzni, az ember élet meg tulajdonképpen le van szarva. De amíg ilyen ostobák vannak az országban addig ez így is lesz.

2020. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!