Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem zavar hogy a...

Csak engem zavar hogy a magyar politikusok papírról olvassák a szónoklatukat,beszédüket még azt is ami elvileg indulatból tör ki belőlük?

Figyelt kérdés

annyira hiteltelen nekem így

megjegyzem nem foglalkozom politikával de ez zavar valamennyire lehet rosszul gondolkodom és még fel kell nőnöm ahhoz hogy jobban rá lássak a dolgogra.


2020. nov. 14. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A magyar politikusokban sok más is zavaró. A hozzá nem értésük, a pökhendiségük, a gazdagodásuk, satöbbi. Ehhez képest a te gondod picurka.
2020. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egész beszédet olvassák fel, csak a sarkalatos pontokat feljegyzik, hogy ki ne felejtsék. Ez semmit nem von le egy beszéd értékéből.


Nem ettől lesznek gazemberek a politikusok.

2020. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Virág elvtárs: Nem akarja még egyszer átnézni a vallomását, Pelikán?

Pelikán: Nem, annyit gyakoroltuk az elvtársnővel, nem akarom!

Virág elvtárs: Egy kis frissítés sosem árt, jó pap holtig tanul. Tudja, ki mondta ezt, Pelikán?

Pelikán: Tudom, tessék ideadni!

Virág elvtárs: Mi egy nagyon szép vallomást várunk magától, Pelikán elvtárs!

Pelikán: Elnézést, Virág elvtárs, ez az ítélet!

Virág elvtárs: Ejnye, az álmatlan éjszakák...

2020. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha meg nem használ hozzá papírt, nem nézeget bele, akkor meg az lenne a baj, hogy nem is készült rá előre, nem?

Vannak olyan beszédek amiket ott helyben mondanak el az alapján amit előtte hallottak, reagálva rá. Ezt nem papírból mondják. Ha igen, akkor tudni lehet, hogy oda sem figyeltek arra amit előtte a másik fél mondott, hiszen előre megírták a választ. Van ilyen is. De a legtöbbször azért papírból olvassák mert már vagy nekik kellett leadni írásban a parlamenti szabályok szerint, hogy mit akarnak mondani, vagy már olvasták, hogy mit fog a másik mondani.

Amikor Dobrev előadta a műsírását, akkor nem kellett ahhoz papírból olvasnia, hogy látsszon, mennyire nevetséges hazugság amit csinál.

2020. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen igazat adok mindenkinek
2020. nov. 14. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!