Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy atlag magyar allampolgarna...

Egy atlag magyar allampolgarnak mi a velemenye Orban Viktorrol?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan, hogy átlagpolgár. Az egyikfele isteníti, a másik meg a magyarok aktuális sorscsapásának tartja őt, meg az oligarchiáját.
2020. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Alapvetően semleges, mivel a többségük nem ért a politikához.


Ha mégis vélemenyt kell nyilvánítani, akkor sokan feltehetően az életszínvonaluk alapján teszik. Ha valami alja munkát végeznek, akkor nem az jut eszükbe, hogy a jelenlegi tanulmányi eredményük alapján csak ennyire telik, hanem zúgolódnak, hogy Orbán Viktor milyen rossz elnök, és külföldre akarnak menni (mosogatni, kb. 800 euróért). Ha meg jól élnek, akkor nincs kifejezetten bajuk vele. Persze ez nem egzakt kijelentés a részemről, de az átlag magyar szerintem így gondolkodik.

2020. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem csipom mert olyan rafinált,olyan gizda,nem csípom az albán Viktort.
2020. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

"-Ön kire szavazott a választásokon?

-A Fideszre.

-Mi alapján döntött így?

-Azért mert az Orbán Viktor nem jó."

2020. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 peca1000 ***** válasza:
28%

A kisebbik rossz, inkább ő, mint az elmeroggyant baloldal.


És ezt a vérkommunista nagyapám mondta.

2020. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 peca1000 ***** válasza:
42%
Ja meg én is, meg az átlagemberek zöme is.
2020. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

@3 Pont fordított a helyzet az átlagot tekintve. A Fidesz fő támogatottságát az információtól elzárt mélyszegények, a szűk keresztény-konzi középosztály, meg a NER közvetlen csecsszopói adják.

Jellemzően a magasan képzett és jól is kereső budapesti középosztályok a pokolba kívánják azt az egész provinciális sudribunkóságot, amit a Fidesz képvisel, csak hát nyilván több a falusi kisboltos, mint a budaesti egyetemi oktató.

2020. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy magyar állampolgár vagyok én is.


Szívesen elmondanám mi a véleményem, de nem teszem, mert azonnal letiltanának innen, de még fel is jelentene az oldal a rendőrségen.


Gondolom kikövetkeztethető, hogy mi a véleményem.

2020. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Anélkül hogy törölnék a hozzászólást nehéz bármit is írni róla...
2020. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Le leszek pontozva, de a külpolitikája nekem tetszik: az, hogy nem fekszik le az EU-nak és hogy támogatja a határon túli magyarokat (nem, nincs rokonságom, de akkor is).

A belpolitika persze elég katasztrófa, de jelenleg sajnos nem látom, hogy bárki is akár csak ennyire elboldogulna vele... A baloldal már leszerepelt, és jelenleg senki nincs a politikai palettán, akire akár csak elméletileg lehetne szavazni. Talán 2026-ban...

Amúgy nekem pl. a foci indifferens, de nem bánom, hogy támogatja a sportot. Akik szerint az oktatást / eüt abból a pénzből rendbe lehetne hozni, azok szerintem eléggé el vannak tévedve. Tehát ezt a kérdést elég "vihar egy pohár vízben" szinten kezelem.

A haverokkal meg nyilván rendesen megszedik magukat, de szintén csak azt tudom mondani, mindenki ezt tenné a helyükben:(

2020. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!