Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tetszett az, hogy...

Csak nekem tetszett az, hogy végre valaki nyíltan a világ előtt felvállalja, hogy nem kell a homokos propagandát támogatni?

Figyelt kérdés
Már a csapból is az folyik, hogy így-úgy normális az azonos neműek közötti kapcsolat, támogatni kell stb. Végre nem ez a túltolt propaganda ömlött az arcunkba, hanem végre normálisan kulturált módon el lett mondva, hogy TOLERÁLJUK ezt és nem TÁMOGATJUK!
2020. nov. 17. 15:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
23%

Talán heteroként átsétálhatok a felvonulók között? Mert a Stop tábla mindenkit lelassít néhány másodpercre, de a felvonulás konkrétan órákra megállít.

Heteroként felszólalhatok úgy az lmbtq témáról, hogy primitív és szakadék trollok ne rondítsanak bele abba amit mondok vagy írok?

Mindkét kérdésre a válaszom az, hogy nem.

Miért van az, hogy kritika terén minden meleg arra gondol, hogy ki akarom irtani őket? Már az ebben a formában feltett kérdés is egy ordas nagy sarkítás és hazugság. Vagy ennyire igény van az ilyen jellegű kritikákra? Ez elgondolkodtató, hogy milyen szellemi mélyrepülés ott az uralkodó, ha erre van igény.

2020. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
64%

Mert trollkodsz, vagy szimplán buta vagy.


"Talán heteroként átsétálhatok a felvonulók között? Mert a Stop tábla mindenkit lelassít néhány másodpercre, de a felvonulás konkrétan órákra megállít." - mintahogyan nem grasszálhatsz keresztül a budapest maratonnak lekerített szakaszonsem, ha nem vagy futó.


"Heteroként felszólalhatok úgy az lmbtq témáról, hogy primitív és szakadék trollok ne rondítsanak bele abba amit mondok vagy írok?" Igen, megteheted kulturált formában. "primitív és szakadék" stílusban meg nem. Esetleg csekkold a "gyűlöletbeszéd" szó jelentését.

2020. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%

"Mindkét kérdésre a válaszom az, hogy nem."


A válaszod lehet, hogy "nem", csakhogy ez nem felel meg a valóságnak.

Heteroként simán átsétálhatsz a felvonulók között. Fogalma sincs ott senkinek, hogy neked mi a szexualitásod.

Simán felszólalhatsz bárhogy, de ha valótlanságot vagy butaságot állítasz, akkor ki fognak javítani. Ezen ne csodálkozz. Ez így van bárhol a világon, szexualitástól függetlenül.

A másik, hogy attól, hogy leírod a véleményed, még egy másik embernek nem kell egyetértenie vele. A véleményed nem egyetem igazság. Ez így van mindenkinél, megint szexualitástól függetlenül. Ennyi erővel akkor a fideszesek is elnyomják a balosokat, mert mindig belerondítanak a mondandójukba.

Aranyos, hogy próbálsz magadból áldozatot csinálni, de nem áll össze a kép.

2020. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
*egyetemes
2020. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Micimacko67 ***** válasza:
77%

##11-es, tudod miért nem tudsz átsétálni egy melegfelvonuláson? Tudod?

Azért mert a hozzád hasonló forrófejű egyedek miatt nem érzik magukat biztonságban? Biztos voltál már ilyen felvonuláson kerítést rázni...


Azt gondolom, hogy ha képes lennél kulturált formában kifejteni a véleményedet, akkor senki sem akadályoz abban amit elakarsz mondani...


Egyébként minden elvakult meleg gyűlölőtől megszoktam kérdezni...

Mit tennél ha a huszonéves gyereked egy nap azzal állítana be hozzád ...apa/anya..én nem akarok továbbtitkolózni...én meleg vagyok...

Kitagadnád, elzavarnád a háztól...vagy elfogadnád mert a te gyereked?

2020. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
13%

#15 Te most nagyon pontosan megmutattad milyen kárunk IS származik a melegpropagandából. Sok más között ez az ocsmány gyűlölködés amit TE művelsz. Valaki le merte írni, hogy nem ért veled egyet és te máris nekiesel, megpróbálod beállítani elvakult meleggyűlölőnek, kerítést rázó agresszornak. Holott csupán annyit mert mondani hogy nem ért egyet a melegpropagandával.

EZ az ami kárunk születik, a TI gyűlölködésetek, agresszivitásotok, hogy nem beszélhetünk nyugodtan a véleményünkről, gondolatainról.

2020. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Micimacko67 ***** válasza:
91%

#16-os, most mellé lőttél...2 gyerekes heteroszexuális férfi vagyok, akit csak bosszant az amit sokan itt leművelnek a melegekkel...


Kérdezlek téged, te aki itt bosszankodsz...

Ha látnál az utcán két férfit kézen fogva sétálni, mit tennél? Semmiféle egyéb elítélendő dolgot nem tesznek kézen fogva sétálnak, ahogy te is megteheted a pároddal!

Beszólnál nekik? Esetleg nem szólnál semmit, csak magadban dühöngenél, hogy a szemét melegek...mit meg nem engednek maguknak?


Te itt sérelmezed, hogy nem beszélhetsz a véleményedről...aki meleg mi mindent nem tehet meg, amit te bármikor megtehetsz ebben az országban...?

2020. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
24%
#17 Nem találtam mellé, mert egy árva szót sem mondtam még csak utalásképpen sem arról hogy te meleg lennél vagy hogy kérdés lenne egyáltalán a szexuális irányultságod. Arról írtam amit itt csináltál!
2020. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
74%

16. Mikor kezdett a "jobboldal" ennyire elhópihésedni? Gyakorlatilag kikészített egy kommentelő azzal, hogy leírta gyűlölködő vagy. Most vagy túljátszod magad vagy nagyon érzékeny vagy.

Bármelyik is a helyes opció, szoruljon beléd annyi fantázia, hogy más is túljátszhatja a szerepét vagy lehet érzékeny és kikészül a te véleményedtől (ahogyan most te kikészültél a másikétól).

A többség leszarja az összes politikai ideológiát, az ország nagy része szavazni sem jár el (vannak köztük heterok, melegek, biszexek, mindenféle). Hidd el, magasról tojnak a melegpárti és melegellenes propagandákra is.

Az emberek nagy része már rég belefáradt ezekbe a vitákba, a sok ostoba gondolatba. Ezt kéne realizálni. És amíg a túlérzékenyek vannak porondon mindkét oldalon, addig soha nem lesz normális ez a világ. Az egyik lenáciz mindenkit, a másik náci mintára tolja a propagandát és különbséget tesz magyar és homoszexuális között. Ha annyira hetero ellenes lenne minden meleg, akkor kíváncsi vagyok mi történne, ha az összes lmbtq ember, aki jelenleg a magyar egészségügyben dolgozik beadná a felmondását, mert csak megtűrt személy.

El kéne gondolkodni, hogy miket mondunk egymásra, főleg úgy, hogy a "homoszexuálisok" alatt a többség azt sem tudja kikről beszél. Lehet egy travi prosti az utcasarokról, de lehet a leszbikus Mari néni, a fogorvosasszisztens is. A homoszexuálisok ugyanúgy egy heterogén csoport, mint a heterok. Pont ezért fogalmad sincs, hogy éppen kiket kritizálsz.

Aki annyira kétbitesen gondolkodik, hogy vagyunk mi és vannak ők, azzal bármit meg lehet etetni. Néhányan ezért készülhetnek ki pl. az állítólagos melegpropaganda elleni véleménytől.

2020. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
22%
A homoszexualitást lehet tolerálni, de a b_zipropagandát szigorúan tiltani kell.
2020. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!