Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nagyon szeretnék egy női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék egy női popsit megdugni! Mennyire nehéz ezt összehozni? Ha nem én vagyok a világ egyik legvonzóbb férfije akkor csak a prosti a reális?

Figyelt kérdés
Mert ahhoz meg nem olyan szívesen mennék.

2020. okt. 10. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha igazán hajt a dolog, akkor ott a prosti. Ott biztosan meg is kapod és nem kell felesleges köröket futni
2020. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak a prosti reális.
2020. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem csak a prosti.

Pl. Engem is izgat az anál, meg rajtam kívül még elég sok nőt. Úgyhogy nem lehetetlen.

2020. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha volt már több kapcsolatod de eddig egyik sem ment bele az analba akkor csak rossz szériád volt. Ha még nem volt barátnőd akkor prosti.
2020. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez annyira nehéz, amennyire nehezen tudsz not találni rendes sexre. Egyszeru matek. Fogjuk rá, hogy a nok talán lehet 10%a, aki engedi az anált. Na már most, ha nehezen találsz not a 90%bol, akkor a 10%bol még nehezebben fogsz. De ha konnyen fogsz not, mert mondjuk jo a dumád, gazdag vagy, vagy akármilyen más tényezo miatt, akkor análra is hamarabb lesz. De még mindig nehezebben mint rendesre. Azért ha a szivunkre tesszuk a kezunket, az a noknek fáj, és csak a ferfiak miatt csinálják (természetesen leszámítva pár egyedi példát). Ha viszont csak az anál izgat, akkor tényleg a prosti a legegyszerubb megoldás. De majd azért inkább extra safe gumit vigyél :D:D
2020. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pimpaa2 válasza:
Sziasztok! azért egyszer én is ki próbálnám egy beválalós nővel, aztán lehet hogy soha többet nem érdekelne a popó szex.
2020. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orton ***** válasza:
A nők nem az alapján szeretik az anált, hogy mennyire vagy helyes.
2020. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
válald a kockázatot és prostizz
2020. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!