Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes szavazók! Mondanál 3...

Fideszes szavazók! Mondanál 3 okot amiért őket támogatod?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Orbán Viktor, migránsok, krumpli
2020. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

-A Fidesznek értelmes családtámogatási politikája.

Ugyanis, a teljesítmény után jár.Végre nem a kisebbség zsebét tömik.


-A rendszerváltás óta a leghatározottabb külpolitikája van Magyarországnak.Nem az a megalkuvó "merjünk kicsik lenni" politika.



-Nem fekszenek hanyatt a liberális lobbistáknak (LMBT,migránsok, transzformeszek,gender...stb)


-Jelentősen fejlődött a magyar gyorsforgalmi hálózat.Az MSZP kvázi b_szott rá.

2020. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha tényleg érdekelne a válasz, akkor erre a kérdésre nem lenne szükség.
2020. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Igaz nem Fideszes vagyok, de nem tudok három jó tulajdonságot felsorolni a Fidesztől. Igaz az ellenzékről sem.
2020. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, ellenzékről három dolgot amiért jó őket támogatni?
2020. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

2! "Ugyanis, a teljesítmény után jár.Végre nem a kisebbség zsebét tömik."


Akkor miért ők vállalják most is messze a legtöbb gyereket, míg a magyarok túlnyomó többsége továbbra sem vállal egynél kettőnél többet?

Mellesleg milyen teljesítmény?


Mi az a gyorsforgalmi hálózat?

2020. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

NEM vagyok Fideszes, de 3 ok amiért lehetne őket támogatni:

- hamar felismerték a bevándorlás jelentette problémát, miközben a legtöbben tagadták

- a gazdaság alapvetően stabil

- nincs egy igazán jelentős alternatíva, akiből ki lehet nézni, hogy tudnának kormányozni és jobban mint a Fidesz

2020. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Komolyan kíváncsi lennék rá én is.

A magyar gazdaság annyira stabil hogy ha 1 hónapra bezár valamelyik össze szerelő üzem, itt már világvége van futunk az unióhoz segélyért.

2020. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

#7 "én nem a zemeszpére szavaztam, de..."

Hamar felismerték miután hónapokik beszélt róla a jobbik elkezdte mondani.


Aztán fel is építették rá a propaganda kampányt.


Utána ingyen vonatoztatták, buszoztatták a migriket, az utána következő években pedig a propaganda ellenére messze sokkal több migráncsot telepítettek Magyarországra, mint amennyit a nemlétező kvóta szándékozott.


A gazdaság alapvetően addig stabil amíg a világgazdaság az, és ez mindig is így volt... Kivéve most amikor már inog a gazdaság pedig a világgazdaság még azért bírja.


A fidesz se tud kormányozni csak lopni lenyúlni az országot. Ha ezt nevezzük kormányzásnak, akkor legyen...

2020. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

#9.

Én tényleg soha nem voltam Fideszes, csak az ördög ügyvédjét próbáltam játszani

1. A Jobbik még hamarabb ismerte fel, de Nyugat-Európához és a magyar baloldalhoz képest a fidesz hamarabb ismerték fel. Én nem is állítom, hogy utána nem jött egy bevándorló se, de a nagy migrációs válságot megúsztuk.

2. Ebben igazad van, viszont az előző kormány alatt már válság előtt is komoly gondok voltak.

3. A lopást nem vonom kétségbe, de az nem zárja ki, hogy legalább egy biztos, stabil kormányzás van, nincsen politikai válság. (még ha nem is értek egyet a kormányzás menetével)

2020. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!