Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldali vagyok?

Jobboldali vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretem úgy Magyarországot ahogy a jobberek szokták általában. Nem akarom visszafoglalni Erdélyt, semmi ilyesmi. Igazából Orbánékban utálom azt hogy szétlopják a közpénzeket. Viszont ha csak meglátok egy LMBTXY-tagot akkor elfog ösztönösen a hányinger

és okádni tudnék. Amikor meglátok két smároló fiút az utcán akkor ez hatványozottan. Én soha nem bántanám ezeket az élőlényeket. Viszont nem azért,mert nem gyűlölöm őket, hanem mert nem akarnék bajba kerülni, és elveszteni az egzisztenciámat. Akik kimennek tüntetni a Pride ellen, vagy megverik az ottlévőket, azoké minden tiszteletem, de én nem csinálnám. A cigányokat is nagyon utálom, konkréten ha meglátok egyet a közelemben kicsit össze is rezzenek az undortól. Volt egyszer egy cigány munkatársam, tőle is undorodtam először, de aztán jobban megismertem, és kiderült hogy értelmes, és vicces de kb 90%ban ugyan úgy gondolkodik mint én. És ő is utálja a cigányok többségét, és nagyon szégyelli hogy annak született, és mondta is hogy ez nem a csúnya rasszisták miatt van, hanem mert a cigányok többsége okot ad rá. Mint már írtam Orbánékat részben utálom, mivel szétlopják az országot, viszont az hogy ellehetetlenítik a homokosok örökbefogadását, vagy hogy betiltották a transzik nem és névváltoztatását az nagyon tetszik. Azt is szeretem még hogy pl: nézek egy interjút a youtubeon egy zenésszel, vagy bármilyen külföldi youtube csatornát ahogy elkezd beszélni a rasszizmusról, vagy az LMBTQ-témáról, és mindig van pár olyan komment hogy ezek agymosottak vagy ilyesmi, és ezeknek a kommentelőknek a 70%a valahogy mindig magyar fehasználó névvel rendelkedik. :D Szóval részben utálom hogy magyar vagyok, részben szeretem mert itt nem mindenki libbant.



2020. nov. 20. 14:10
1 2 3 4
 1/38 Molyember ***** válasza:
82%
Gondold végig, mi okozza benned ezt az undort és gyűlöletet. Miért érzel örömöt, amikor olyan rendelkezést hoz a kormány, ami téged nem érint, másoknak viszont rossz? Amikor ezekre tudsz válaszolni, akkor az is kiderül, milyen oldali vagy.
2020. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Homofób vagy és rasszista. Ettől még simán lehetsz balos is, vagy komcsi.
2020. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
#2-es jól írja. Szimplán rasszista és homofób vagy, nem jelenti azt, hogy jobboldali is. Persze ez általában a jobboldalra igaz, de nem feltétlen.
2020. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, még annyi, hogy van gazdasági jobboldal és társadalmi.


Gazdasági:

Ha inkább a szabad tőkeáramlást támogatod, a kevesebb adókat, a nagyvállalatok térnyerését, a privatizációt, a pénzt csak munkáért elvet vallod, illetve azt szeretnéd, hogy az államnak minél kisebb szerepe legyen a gazdaságban akkor gazdaságilag jobboldali vagy.

Ha inkább a segélyeket, a munkások védelmét, szociális támogatásokat, nagyobb adókat támogatod, és az állam beleszólását a gazdaságba, akkor baloldali vagy.


Társadalmilag:

Ha az erős központi hatalmat és vezetőt támogatod, fontos neked a tekintély, a hagyományok, az egyház, és a haza, akkor társadalmilag jobboldali vagy.

Ha a nagyobb szabadság, az állam korlátozásának a híve vagy, kevésé fontos a vallás, a nemzetiség, akkor baloldali.


Ez nem ilyen egyszerű, mivel általában keveredni szokott, de kb ez a lényeg.

2020. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen egy rasszista, homofób alak vagy. Ez nem polotikai hovatartozás.
2020. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Pont az éke egyesület tagja mondta ezt egy videóban, hogy az ilyeneket mint te kellene elvinni szibériába.
2020. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

1#

Nem okozza semmi nincs oka, ez teljesen ösztönös. Nem nevelték belém vagy ilysemi. Letagadhatom, sokszor ha olyan közegben vagyok le is tagadom, de a lényegen nem változtat. Azért okoz örömöt, mert undorodom tőlük ennyire egyszerű. És mert szerintem biolóiailag ugyan úgy férfi marad aki átoperáltatja magát, ezért felesleges nevet/nemet váltani. A barátnőm kicsit elfogadóbb mint én, de nincs ebből vita mivel nem erről beszélek 0/24-ben.

2#

Szoktam néha balos és neomarxista podcast-eket hallgatni,és mindig szidják a rasszistákat és nagyon pozitívan beszélnek a BLM-ről. Tehát nem hiszem.

2020. nov. 20. 14:40
 8/38 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy jobboldali vagy ... csak meg nem ettel Turul rantottat :)
2020. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Egy sima egybites rasszista, homofób, gyűlölködő tizenéves vagy, aki mindig elszégyelli magát, amikor a strandon egy izmosabb férfitest láttán megmoccan valami a fürdőnackóban. Ennek sok köze önmagában nincs a jobboldalhoz, de tény, hogy a magadfajták általában valami bomberdzsekis gittegyletben érzik magukat a legjobban, főleg amikor kimennek egy erdőbe és maguk között cigányoznak.
2020. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%
Nézd, kifejtetted, hogy utálod a cigányok döntő többségét és a melegeket, de a hazaszereteten kívül egy konkrét jobboldali érték sem merült fel, csupa negatív dolgot írtál. Szerintem inkább olyanokon gondolkodj, hogy pl vallásos vagy-e, konzarvatívnak gondolod-e magad, vagy esetleg a szabadságban és az emberi jogokban hiszel, mert ezekből sokkal inkább kiderül az értékrended. A homofóbia és a rasszizmus nem érték, és - szerintem - nem köthető szorosan egyik oldalhoz sem, így azok nem jelentenek túl sok mindent ebben az esetben. Ha gondolod, esetleg csinálj néhány tesztet ezzel kapcsolatban, vagy nézd meg néhány magyar párt programját, ezekből az általad leírtaknál biztosan többet tudsz majd meg.
2020. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!