Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek amúgy honnan erednek a...

Ezek amúgy honnan erednek a vakcinával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy nem teszik kötelezővé, de nélküle nem vállalhatsz munkát, nem utazhatsz külföldre, nem mehetsz moziba, stb. Annyi oltás nem is lesz, hogy ez kivitelezhető legyen.
2020. nov. 20. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Valaki lázálmából...
2020. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin is megjelennek néha olyan kérdések, amik csak úgy jöhettek létre ha valakik összeültek és azon agyaltak, hogy mekkora baromságot nem kérdeztek még meg.

A vakcinával kapcsolatban is ez megy. van aki azzal szórakozik hogy elmebeteg ötleteket dob be a köztudatba és rengeteg agyzsibbadt meg komolyan veszi és továbbadja, mint tényt. Aki meg elindította az ott fetreng a röhögéstől, hogy a sok hülye még ezt is elhiszi.

2020. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

De az embereknek csak gondolkodni kéne, látnák, hogy logikus magyarázat nincs erre a fantazmagóriára. Én is először itt olvastam ezeket, de már YouTube videó meg Facebook poszt alatt is láttam ilyen kommenteket, nem is egy embertől. Fájdalmas ilyen ökörségeket olvasni...

2020. nov. 20. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 "De az embereknek csak gondolkodni kéne, "

Na, ki is mondtad a kulcsszót. Gondolkodni kellene! Itt bukik el a mutatvány!

2020. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!