Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért hazudik arról...

Orbán miért hazudik arról hogy a tömegesszürés "önkéntes" illetve hogy egyetemista orvostan hallgatók "önkéntesen" vesznek mintát?

Figyelt kérdés

Van tanár és egészségügyi dolgozó ismerösöm kötelezö innentöl minden héten teszteltetni összes náluk dolgozót aki nem vállalja kirúgják,"önkéntes".


Akik meg egészségügyi felsöoktatásban vannak meglettek fenyegetve ha nem jelentkeznek önként és nem lesz elég önkéntes az ország egyik végéböl a másikba rendelhetik öket,így az egész csoport "önkéntes" lett.



2020. nov. 21. 06:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

Fú ilyenekkel vitatkozni mint te... :D Tanulj már meg szöveget értelmezni. (Bocsánat amiért nem soroltam fel 1000 nyomós érvet... írtam, hogy vannak. Mi a bajod?)


Ha meg fáj segíteni, válts pályát. Ennyi.

2020. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, DE-ÁOK
2020. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell a dráma sem, mert rendelet mondja ki, hogy jár a kedvezmény. Ez mind a 4 orvosi egyetemen így van.
2020. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Neked ajánlom a szövegértelmezést.:)

DE-ÁOK-n lehet könnyítettek,de nálunk nem. Ezt nehéz felfogni?

Inkább te válts pályát, ha ennyire nehéz szöveget értelmezni és felfogni, hogy nálunk mi megy.🙄

2020. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bár ahol nincs neuró anatómia, kórélettan, ott lehet, hogy egyszerűbb az élet.
2020. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt én már nem tudom kommemtálni.
2020. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem is kell.
2020. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!